Binance, Kripto Para Dolandırıcılığına Karşı Geliştirdiği CryptoSafe Ekosistemi İçin Oasis Labs İle Ortaklık Kurdu!

Dünyanın en büyük ticaret hacmine sahip kripto para borsası Binance, küresel güvenlik işbirliği ve dolandırıcılığa karşı geliştirilen ekosistemi CryptoSafe Alliance için Oasis Labs ile ortalık kurdu. Bu gelişme ile Oasis Labs, CryptoSafe Alliance’in ilk üyesi olma unvanına sahip ve veri gizliliği konusunda altyapıyı sağlayacak.

Oasis Labs, yeni ekosistemin bünyesinde gerçek zamanlı olarak siber saldırılar, dolandırıcılıklar ve sistemi zora sokacak tüm olasılık ve olaylara erişim sağlayacak. Parcel Alliance şirketiyle gerçekleşecek olan istihbarat çalışmaları bilgi paylaşımları ile dolandırıcılıklar için ciddi bir darbe olarak yorumlanıyor.

Bu konuda CEO’ Changpeng Zhao şunları söyledi:

“CryptoSafe Alliance’ın kurulması, Binance’in ekosistemdeki herkes için daha dirençli bir kripto endüstrisi kurma taahhüdünün bir temsilidir. Birlikte, işbirliği ve açık veri paylaşımı yoluyla küresel kripto para birimi topluluğunu korumak için uyumlu bir çaba gösterebiliriz.”

Binance CryptoSafe ekosistemi ile, blockchain altyapılı çalışmalar, borsalar, siber güvenlik şirketleri bile ortak bir işbirliği yapacak. Kara para aklama, dolandırıcılık ve siber saldırılara karşı güçlü bir direnç sağlayacak. Sektör üzerinde ciddi dolandırıcılık ve kara para aklama baskılarının önüne geçmesinde önem taşıyor. Konuyla ilgili olarak Oasis Labs Kurucusu Dawn Song:

“Oasis, Binance’in böylesine çığır açan bir girişimi gerçekleştirmesine yardımcı olacak mükemmel bir ortak. Güvenlik ve gizliliğe artan odaklanma ile CryptoSafe Platformu, ekosistemdeki borsaları ve diğer önemli oyuncuları hassas verilerden ödün vermeden tehdit analizlerini ve raporlarını paylaşmaları için güçlendirmek için Oasis Network’ten yararlanıyor.”

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.