Şubat 21, 2023

Binance İlk 100’e Giren Bu Meme Coin’i Listeleyecek Mi?


Son güncellenme : 21.02.2023 - 14:55

Shiba Inu ekosistemine ait önemli bir meme coin olan BONE, bugün güçlü bir ivme sergiledi. BONE, son 24 saatte %9.99’luk bir artışla 1.84 dolar seviyesinde işlem görüyor. BONE’nin fiyatındaki son artış, Shibarium ile ilgili olumlu haberlerden kaynaklanıyor olabilir.

Bilindiği üzere bu güncelleme uzun zamandır merakla bekleniyor fakat kesin lansman tarihi hala bilinmiyor. Bununla birlikte, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytohsi Kusama kısa süre önce Layer 2 protokolünün çok yakında piyasaya sürüleceğini ima etti. Şu anda Kusama, Shibarium’un ayrıntılarını ve özünü açıklayan bir dizi yayın yayınlamakla meşgul.

Meme Coin İlk 100’e Girdi

Değerdeki hızlı bir artış, BONE’nin piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimi arasına girmesini sağladı. Meme coin böyle bir dönüm noktasına ilk kez ulaştı. BONE ShibaSwap şu anda Coin Market Cap tarafından küresel olarak 99. en büyük kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor.

Bone meme coin listelenmesi

Binance Listelemesi

Shiba Inu Topluluğu, BONE’u Binance gibi büyük borsalara dahil etmek için aktif olarak kampanya yürütüyor. Meme coin topluluğunun bu amaç için büyük bir çaba gösterdiğini söylemek mümkün. Topluluk Binance’in platformunda BONE’u listelemesini sağlamak için, Change.org’da bir imza kampanyası oluşturuldu.

Aynı zamanda Seyşeller merkezli Huobi Global, BONE’u listelemek için düzenlemeler yapıyor. Huobi Global, BONE ticaret sayfasını test ediyor ve bu, BONE’un yakında platformda listelenebileceğini gösteriyor. Bunun dışında, Bone ShibaSwap son zamanlarda XT.com, Swapzone ve Bitget gibi borsalar tarafından da destek kazandı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?