Aralık 26, 2019

Binance İle Visa Ortaklığı!


Kripto paraların gelişmesiyle birlikte yeni ürün ve hizmetler piyasaya sürülmeye başladı. Bu hizmetler için ses getiren ortaklıklar da hayata geçti. Son işbirliği haberi ise önde gelen kripto para borsası Binance ile Visa’dan geldi. Bu ortaklık sayesinde, banka ve kredi kartlarıyla Binance üzerinden doğrudan kripto para alınabilecek.

Binance müşterileri artık Visa kartlarını kullanarak platformda çok daha kolay bir şekilde faydalanabilecek. Ortaklığı duyuran Binance’in açıklaması şu şekilde:

“Binance artık kullanıcıların Visa kartlarını hesaplarına bağlamalarına ve bu kartları kullanarak doğrudan Binance.com üzerinden kripto para satın almalarına olanak sağlayacak. Bu hizmete erişmek için kullanıcılar “Buy Crypto ’sayfasını ziyaret edebilirler.”

Bu hizmetten şu an sadece “Avrupa Ekonomik Alanı” içerisinde alınan Visa logolu kartlara sahip olanlar faydalanabilir. Söz konusu hizmetten yararlanabilecek ülkeler şu şekilde Şu anda, Visa banka ve kredi kartları bağlanarak Binance üzerinden kripto para satın alınabilecek ülkeler şu şekilde: İngiltere, Malta, Romanya, İspanya, İzlanda, Slovenya, Lihtenştayn, Norveç, Hırvatistan, Kıbrıs Cumhuriyeti, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, Fransa, Almanya, Polonya, İsveç, Belçika, Avusturya, Bulgaristan, Danimarka, Estonya, Yunanistan, Macaristan, Finlandiya, İrlanda ve Letonya.

Bunun yanında Binance’in diğer müjdesi ise platforma Mastercard desteğinin kısa sürede ekleneceği oldu.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Ramazan BOZKURT hakkında :

Merhabalar Ben Ramazan Bozkurt. Uzun süredir Finans alanında çalışmalar yürütüyorum. Bu süreçte uzmanlık alanımı kripto paralar ve blockchain teknolojisine yönelttim. Öğrenmeyi ve öğrenirken paylaşmayı seviyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?