Mart 6, 2023

Binance ile SEC Başkanı Arasındaki Dikkat Çeken Teklif Ortaya Çıktı!

Binance, 2017’deki kuruluşundan bu yana en büyük kripto para borsalarından birisi olmayı başardı. Borsa yıllar içerisinde, yüzlerce ülkeye yayılmış milyonlarca kullanıcıya erişmeyi başardı. Ayrıca 2022’deki uzun süreli ayı piyasası sırasında en sağlam kripto para firmalarından biri de olmayı başardı.

SEC ve Gary Gensler son zamanlarda kripto para birimi alanındaki baskısını artırdı. Ancak Gary Gensler ve Binance’in geçmişi, Gensler’in SEC’in yöneticisi olmasından çok daha öncesine dayanıyor. Bir WSJ makalesine göre, kripto para borsasının 2018 ve 2019’da danışman olmak için Gensler’e yaklaştığı ortaya çıktı.

Gensler, Binance Borsasından Gelen Teklifi Reddetmiş

Haber göre, Binance çalışanlarından birinin verdiği ayrıntılara göre Gensler o sırada Massachusetts Institute of Technology’de ders veriyordu. Rapora göre, Gensler’e Binance’in girişim yatırımları kolunun başkanı da yaklaştı.

Çok sayıda başka firma tarafından da teklif alan Gensler, Binance’in teklifi de dahil olmak üzere hepsini reddetti. Haberde ayrıca, Gensler’in 2021’de SEC başkanı olmadan önce, Mart 2019’da Tokyo’da CZ ile bir araya geldiği belirtildi.

Gensler’in SEC’de geçirdiği zamandan bu yana, Ripple davasından da anlaşılacağı üzere, kripto para birimleri üzerindeki inceleme arttı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?