Mart 18, 2020

Binance İki Yeni Altcoin’i Oylamaya Sunuyor

Lider kripto para borsası Binance, yeni topluluk oylaması düzenliyor ve STP Networks (STPT) ile Iris Network’ü (IRIS) kullanıcıların oylamasına sunacak, en yüksek oyu alan kripto para Binance’te listelenmeye hak kazanacak.

Binance tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, oylama 24 Mart TSİ 07.00’de başlayacak ve 24 saat sürecek.

Oylamaya katılmaya hak kazanabilmek için Binance hesaplarında bugün’den itibaren 24 Mart TSİ 03.00’e kadar en az 50 BNB bulundurmaları gerekmektedir.

Oylama sonucuna göre STPT kazanırsa, STPT’ye oy verenlerin 13 milyonluk STPT havuzundan kullandıkları oy sayılarına göre kay alacaklar. IRIS kazanırsa, IRIS’e oy verenler için de 22 milyon IRIS’lik bir havuz oluşturuldu.

İkinci gelen kripto paraya oy veren kişiler içinde 4500 BNB’lik bir katılım ödülü havuzu oluşturuldu.

Listeleme Haberi Kripto Paralara Artış Yaşattı

Binance’in bu kripto para birimlerine oylamaya sunacak olması haberinin ardından IRIS, yüzde 55 oranında artış yaşadı. STPT’de yüzde 38’lik bir artış yaşadı.

Kaynak: Binance

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?