Ekim 13, 2022

Binance Duyurusu Bu Coin’in Fiyatını Harekete Geçirdi!


Yakın tarihli bir güncellemede, dünyanın popüler kripto borsası Binance, ödünç alınabilir varlıklar listesine TerraClassic USD’yi ekleyerek Terra desteğini genişletti. Resmi duyuruya göre Binance, USTC’yi Binance Loans platformlarında yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak ekledi.

Artık Binance kullanıcıları kayıtlı teminat varlıklarından herhangi birini stake edebilir ve 7, 14, 30, 90 veya 100 günlük bir kullanım için USTC ödünç alabilir. Ödünç alınan USTC ile piyasa katılımcıları ayrıca spot veya marj ticareti yapabilirler.

Binance şu anda platformda ödünç alınabilir varlık olarak çok çeşitli kriptoları desteklemektedir. Listedeki kriptolardan bazıları: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), BUSD ve ApeCoin (APE).

Binance, günlük 40 milyar doları aşan işlem hacmi açısından en büyük borsadır. Bu nedenle, USTC’yi başka herhangi bir kripto para birimi varlığına karşı teklif etmek, sabit fiyatı yükseltmek için faydalı olabilir.

Borsa, geçtiğimiz aylardaki çöküşünden bu yana Terra classic projesinin büyük bir destekçisi oldu. Terra classic token’ları (USTC ve Luna Classic) için çeşitli şekillerde destek sağladı ve görüldüğü üzere sağlamaya da devam ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, geliştiriciler stablecoin’i yeniden dolara sabitlemek için durmadan çalışıyorlar. Topluluk destekçileri USTC’yi 1 dolarlık orijinal değerine yeniden sabitlemenin Terra Classic’in uzun vadeli beklentileri için de çok önemli olduğuna inanıyor.

Bunların yanında, USTC fiyatı, duyurunun hemen ardından yükselmeye başladı ve küçük bir düşüş etkisine rağmen, varlık kazandığı değerinin bir kısmını korumayı başardı.

Duyuru ile varlık, erken işlem saatlerinden %20’nin üzerinde bir artış gösterdi. USTC gün içi en düşük seviyesi olan 0.04428 dolardan, 0.05357 dolara kadar çıkmayı başardı. Coin şu anda 0.04969 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?