Binance Duyurusu Bu Coin’in Fiyatını Harekete Geçirdi!

0
Binance Duyurusu Bu Coin'in Fiyatını Harekete Geçirdi!

Yakın tarihli bir güncellemede, dünyanın popüler kripto borsası Binance, ödünç alınabilir varlıklar listesine TerraClassic USD’yi ekleyerek Terra desteğini genişletti. Resmi duyuruya göre Binance, USTC’yi Binance Loans platformlarında yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak ekledi.

Artık Binance kullanıcıları kayıtlı teminat varlıklarından herhangi birini stake edebilir ve 7, 14, 30, 90 veya 100 günlük bir kullanım için USTC ödünç alabilir. Ödünç alınan USTC ile piyasa katılımcıları ayrıca spot veya marj ticareti yapabilirler.

Binance şu anda platformda ödünç alınabilir varlık olarak çok çeşitli kriptoları desteklemektedir. Listedeki kriptolardan bazıları: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), BUSD ve ApeCoin (APE).

Binance, günlük 40 milyar doları aşan işlem hacmi açısından en büyük borsadır. Bu nedenle, USTC’yi başka herhangi bir kripto para birimi varlığına karşı teklif etmek, sabit fiyatı yükseltmek için faydalı olabilir.

Borsa, geçtiğimiz aylardaki çöküşünden bu yana Terra classic projesinin büyük bir destekçisi oldu. Terra classic token’ları (USTC ve Luna Classic) için çeşitli şekillerde destek sağladı ve görüldüğü üzere sağlamaya da devam ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, geliştiriciler stablecoin’i yeniden dolara sabitlemek için durmadan çalışıyorlar. Topluluk destekçileri USTC’yi 1 dolarlık orijinal değerine yeniden sabitlemenin Terra Classic’in uzun vadeli beklentileri için de çok önemli olduğuna inanıyor.

Bunların yanında, USTC fiyatı, duyurunun hemen ardından yükselmeye başladı ve küçük bir düşüş etkisine rağmen, varlık kazandığı değerinin bir kısmını korumayı başardı.

Duyuru ile varlık, erken işlem saatlerinden %20’nin üzerinde bir artış gösterdi. USTC gün içi en düşük seviyesi olan 0.04428 dolardan, 0.05357 dolara kadar çıkmayı başardı. Coin şu anda 0.04969 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın