Nisan 3, 2020

Binance Durmak Bilmiyor: Türkiye Kullanıcılarına Mastercard Desteği!

Önde gelen kripto para borsası Binance tarafından bugün yapılan duyuruya göre, Türkiye kullanıcıları için Mastercard ile kripto para alınması desteklenmeye başlandı. Kullanıcılar bundan böyle Mastercard kartları ile doğrudan Binance borsasındaki hesaplarına kripto para alımı gerçekleştirebilecek.

Binance geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarı için etkinlik alanını genişletmeye başladı. Küresel ölçekte en güvenilir borsalardan olan Binance’in Türkiye’ye yönelik olarak yaptığı çalışmalar, ülkemizde ki yatırımcılar tarafından büyük bir sevinç ile karşılanıyor. Son gelişme ile Türkiye’deki kullanıcılar artık hesaplarına giriş yaptıktan sonra Kripto Para Al kısmına giderek kartlarıyla işlem gerçekleştirebilecek.

Ayrıca bu yeni hizmet sadece Türkiye kullanıcılarına özel değil. Mastercard kullanımı, 18 farklı ülkeyi daha kapsıyor. Binance tarafından paylaşılan bilgilere göre diğer ülkeler şu şekilde: Almanya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Kolombiya, Endonezya, Brezilya, İtalya, Letonya, Meksika, Hollanda, Norveç, Polonya, Rusya, Slovenya, İspanya, İsviçre, İngiltere ve Ukrayna.

Ek olarak Binance, geçtiğimiz günlerde kullanıcılarına Visa kartlarını kullanarak kripto para alabilme imkanı da sunmaya başlamıştı. Yine yakın zaman da CoinMarketCap’i de satın aldı. Görünen o ki ünlü borsa, kripto sektörünün önde gelen ismi olma konusunda kararlı. Binance’in bir sonraki adımının ne olacağını merakla bekliyoruz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?