Şubat 10, 2024

Binance Destekli Web3 Altcoin’i Airdrop Duyurusu Yaptı, Fiyat Roketleyerek Yükseldi!

Binance’nin desteklediği bir mobil strateji oyunu olan Heroes of Mavia, bu haftanın başlarında bir airdrop kampanyası başlatmasına ek olarak önemli kripto borsalarında listelenerek güçlü bir yükseliş kaydetti.

Heroes of Mavia adlı web3 oyununun yerel tokeni MAVIA, bu haftanın başında ByBit, KuCoin, HTX Global ve MEXC gibi büyük kripto borsaları tarafından listelendi.

Oyun, oyuncuların ordularını sürdürerek üsleri kontrol etmek için savaşmalarını sağlayan NFT’ler kullanan bir yapıda.

Geliştiricilerin yayınladığı yeni bir makaleye göre, Heroes of Mavia’nın kendine özgü Pioneer Airdrop Programı ekosistemin büyümesine katkıda bulunacak ve bir dizi sezona yayılacak.

Pioneer Airdrop Programı, Mavia oyuncu tabanını ve ekosistemini büyütmek için bir dizi sezona yayılan benzersiz bir airdrop sistemidir. Her sezon, katılımcılara MAVIA token’ları, Yakut, Efsanevi Eşyalar, Safir ve diğer çeşitli ödüller sunan farklı görevler olacak!

Geliştirici ekibe göre, token üretim etkinliği (TGE) sırasında tokenin toplam arzının yaklaşık %3,5’i airdroplar için ayrılacak.

TGE sırasında dolaşımdaki ilk arz %12 (30 milyon MAVIA) olacak. Toplam Airdrop tahsisi, dolaşımdaki ilk arzın yaklaşık %30’unu oluşturacak (toplam %3,5, Arazi stakerları/sahipleri için %2 ve CEX borsası airdrop faaliyetleri için %1).

Ancak, geliştiriciler, oyunda daha önce yer almamış olsalar bile bir airdrop alacaklarını belirtiyorlar.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere geliştiriciler “Sezon 1 Öncü Programı portalı önümüzdeki hafta aktif olacak. Sezon 2, 3 veya 4’te arazi satın aldıysanız, bekleyen MAVIA airdrop ödüllerinizi bu portal üzerinden görebileceksiniz.” açıklamasıyla detaylı bilgi verdiler.

Eğer yeni bir sahibiyseniz ve araziye stake yapmadıysanız, yine de bir Airdrop için uygun olacaksınız! Ödüller TGE’ye yaklaşırken sahipler için hesaplanacaktır, bu nedenle portalı izlemeye devam edin.”

MAVIA, son 24 saatte %43,4’lük bir artışla şu anda 5,58 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?