Binance Duyurdu: Destek Vermeye Başlıyoruz, İşte Detaylar!

0
Binance Duyurdu: Destek Vermeye Başlıyoruz, İşte Detaylar!

Binance CEO’su Changpeng Zhao kritik bir açıklama yaptı. CZ, FTX çöküşünün kripto endüstrisini sarsmaya devam ederken bir kurtarma fonu oluşturduğunu duyurdu.

Binance, FTX krizi piyasaları sararken bir kurtarma fonu oluşturduğunu duyurdu. Binance’in kurtarma fonu, likidite krizinden etkilenen uzun vadeli başarılı projelere yardımcı olacak. Piyasa kurtarma fonu için yeterliliklerini kontrol etmek isteyen firmalar Binance Labs ile iletişime geçecek.

Binance CEO’su diğer firmalardan kurtarma fonuna ortak yatırım yapmalarını ve piyasanın toparlanmasına yardımcı olmalarını istedi.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere FTX’in “Bölüm 11, İflas başvurusu” sonrası kripto para piyasası düşüş kaydetti. Bu gelişme yatırımcıların güvenini ve dolayısıyla endüstrideki güveni sert bir şekilde sarstı.

Binance Duyurdu, Piiyasaları Olumlu Tepki Verdi

Kripto piyasası, FTX krizinden sonra düşmeye devam ediyor. Ayrıca, daha önceki Terra-LUNA ve likidite krizlerinden kurtulamadıkları için sorunlar diğer varlıklara da yayıldı. Nitekim Binance en büyük borsa olarak kalsa da zarar gördü.

Binance ceo'su CZ, duyurdu

CEO tarafından paylaşılan endüstri kurtarma fonuna diğer yatırımcıların da katkı sağlaması talep ediliyor. Söz konuyu fona ilişkin detayların daha sonra açıklanacağı da duyuruda yer aldı. Şimdilik bilinen tek bilgi talep eden firmalar Binance Labs ile iletişime geçmesi gerekiyor.

Tron‘un kurucusu Justin Sun, Binance CEO’sunun piyasayı kurtarma girişimini destekledi. Sun, bu fon ile ekosisteme katkı sağlayan geliştiricilerin güçlenebileceği düşüncesini de paylaştı.

Celsius’un en büyük yatırımcısı Simon Dixon dahil olmak üzere diğer kuruluşlar, fona katılmayı ve kripto topluluğu ile merkezi olmayan hale getirilmesine katkıda bulunmayı istiyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın