Binance Coin Yorumu: BNB Coin Kısa Vadede 412 Dolara Sıçrayabilir

0

Bitcoin (BTC)’nin son haftaki performansı +%30 üzerindeyken altkoinlerde de bazı hareketlilikler görüldü. Özellikle son birkaç gün içerisinde görülen %15’lik artış Binance coin (BNB) için de bir artış fırsatını hissettirdi.

Teknikler İstekli Görünüyor

Son gün içerisinde %12 artışla beraber 377 dolara kadar yükselen BNB coin, 375 dolardaki güçlü direnç alanını test etme fırsatı bulsa da kırılma için uygun ortamı sağlayamadı. Ancak teknik göstergeler bu durumun aşılması için uygun görünmekte.

Kaynak: Tradingview BNB/USDT Binance

Aşırı alım seviyesinden düşüşünü engelleyen stokastik RSI verileri gücünü devam ettiriyor. Ayrıca SAR verilerinde mum altı alış sinyalleri hala etkisini 4 saatlik grafiklerde gösteriyor. MACD pozitif bölgede sinyal hattının üzerinde paralel hareketinin de etkisiyle artış için uygun ortam yakalanabilir. ek olarak Bu durum BNB fiyatı için görülen 375 ve 412 dolarlık direnç bölgelerinin kırılmasına doğru trend hareketi getirebilir.

Sonuç

Uzun süreli destek- direnç arası hareketliliğin kırılmasında 412 dolar oldukça önemli bir seviye. Azalan hacimler ve talep yetersizliğinin kırılması için de bu seviyeye dikkat etmek gerekecektir. Artışın devamlılığı ilk aşamada 375 dolardaki kırılma ve talebin toplanmasıyla belli olacaktır. Bu nedenle ölçülü ve takip edilebilir bir izlenim, BNB için bir fırsat olarak kendini belli edebilir.

Son olarak Düşme riskine karşılık 352 dolar seviyesinin geri çekilmesiyle gerçekleşebilir. Alt destek noktası 299 dolara kadar sat baskısına dikkat etmek gerekecektir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın