Binance Coin Rekor Tazeledi! Binance CEO’su BNB Yatırımcılarına İlginç Bir Tavsiyede Bulundu

Binance borsasının yerel kripto parası olan ve Binance Smart Chain’deki operasyonlara güç veren BNB, 654 dolar fiyat seviyesini aşarak yeni bir tarihi zirveye yükseldi.

Ayrıca, BNB’nin piyasa değeri de artış göstererek 100 milyar dolar’a ulaştı. Ancak, bu henüz BNB’nin en büyük piyasa değerine sahip ilk 100 varlık listesine girmesi için yeterli bir miktar değil: 100. sırada, 144.97 milyar dolar’lık piyasa değeri ile Charter Communication yer alıyor. Ondan önce ise Shell ve Shopify, 145.52 milyar dolar ve 146.94 milyar dolar ile geliyor.

Bunların yanında yakın zamanda dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kendi NFT platformu ve pazar yerini başlatarak NFT sektörüne gireceğini duyurdu. Bu duyurunun üzerine piyasa değeri açısından 3. sırada yer alan BNB, 1 Mayıs Cumartesi günü, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 641 dolar’a yükselmişti. O gün, BNB piyasa değerine 2 milyar dolar ekleyerek 97.102.482.232 dolar’a ulaşmıştı.

Ethereum aynı gün yeni bir tarihi zirveye yükseldi ve bugün ilginç bir şekilde ETH de BNB de iki yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Ayrıca NFT pazarlarının çoğu esas olarak Ethereum’da ticaret yapıyor ve BNB üzerinde çalışan başarılı bir pazar, bu işin bir kısmını Binance tarafına çekebilir. Bu nedenle, Binance’in NFT pazarı Haziran ayında hizmete girdiğinde, eğer pazar iyi bir performans gösterirse BNB kullanımı olumlu bir şekilde artabilir. Bu sayede, gösterişli dijital varlıkların hayranları ve yaratıcıları BNB pazarına akın edebilir.

Binance CEO’su: BNB Satın Almayın

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao dün BNB’ye dair ilginç bir açıklama yaptı. Ünlü CEO, “BNB satın almayın” sözlerini kullandığı açıklamada, yatırımcıları araştırma yapmaya çağırdı. Zhao “Yatırım tavsiyesi değildir” notuyla birlikte şu ifadeleri kullandı:

“BNB’yi öğrenmek için 3 tam günden fazla harcamadıysanız, BNB satın almayın. Ekosistemi büyük ve anlaşılması biraz zaman alacak. Sadece fiyatı yükseldiği için satın almayın.” 

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.