Binance Coin Rekor Tazeledi! Binance CEO’su BNB Yatırımcılarına İlginç Bir Tavsiyede Bulundu

0

Binance borsasının yerel kripto parası olan ve Binance Smart Chain’deki operasyonlara güç veren BNB, 654 dolar fiyat seviyesini aşarak yeni bir tarihi zirveye yükseldi.

Ayrıca, BNB’nin piyasa değeri de artış göstererek 100 milyar dolar’a ulaştı. Ancak, bu henüz BNB’nin en büyük piyasa değerine sahip ilk 100 varlık listesine girmesi için yeterli bir miktar değil: 100. sırada, 144.97 milyar dolar’lık piyasa değeri ile Charter Communication yer alıyor. Ondan önce ise Shell ve Shopify, 145.52 milyar dolar ve 146.94 milyar dolar ile geliyor.

Bunların yanında yakın zamanda dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kendi NFT platformu ve pazar yerini başlatarak NFT sektörüne gireceğini duyurdu. Bu duyurunun üzerine piyasa değeri açısından 3. sırada yer alan BNB, 1 Mayıs Cumartesi günü, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 641 dolar’a yükselmişti. O gün, BNB piyasa değerine 2 milyar dolar ekleyerek 97.102.482.232 dolar’a ulaşmıştı.

Ethereum aynı gün yeni bir tarihi zirveye yükseldi ve bugün ilginç bir şekilde ETH de BNB de iki yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Ayrıca NFT pazarlarının çoğu esas olarak Ethereum’da ticaret yapıyor ve BNB üzerinde çalışan başarılı bir pazar, bu işin bir kısmını Binance tarafına çekebilir. Bu nedenle, Binance’in NFT pazarı Haziran ayında hizmete girdiğinde, eğer pazar iyi bir performans gösterirse BNB kullanımı olumlu bir şekilde artabilir. Bu sayede, gösterişli dijital varlıkların hayranları ve yaratıcıları BNB pazarına akın edebilir.

Binance CEO’su: BNB Satın Almayın

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao dün BNB’ye dair ilginç bir açıklama yaptı. Ünlü CEO, “BNB satın almayın” sözlerini kullandığı açıklamada, yatırımcıları araştırma yapmaya çağırdı. Zhao “Yatırım tavsiyesi değildir” notuyla birlikte şu ifadeleri kullandı:

“BNB’yi öğrenmek için 3 tam günden fazla harcamadıysanız, BNB satın almayın. Ekosistemi büyük ve anlaşılması biraz zaman alacak. Sadece fiyatı yükseldiği için satın almayın.” 

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın