Binance Coin Fiyat Tahmini: BNB Coin Hedefinde 568 Dolar Var

0

Binance Coin (BNB) Nisan ayı başından beri yükselmeye devam ediyor. Varlık yakaladığı güçlü ivme ile rekor üstüne rekor kırıyor ve teknikler bu konuda oldukça destekçi. Sene başında 40 dolar seviyesinde yer alan varlık yüzde binin üzerinde artışla haber yazılırken 494 dolara ulaştı.  Market sıralamasında hızlı büyümesiyle 3. Sıradaki yerini koruyor.

Yatırımcıların Beklentisi Devam Ediyor

BNB grafiklerinde, artışın kademeli olarak desteklenerek geldiği görülüyor. Varlık bir dizi yerel direne maruz kalmış olsa da yükseliş çok daha duyarlı ve emin adımlarla geldi. Bu da düşüş etkisinde kendisine destek seviyesi bulmasında destekleyici rol oynayacaktır.

Yükselişin devamlılığında bir süre 465-485 dolar bandında dalgalanan fiyat gün içinde rekor seviyeye doğru yol aldı. Bu yükseliş teknik verilerle de hala destekleniyor. MACD sinyal hattı üzerinde yer alıyor. RSI alım bölgesinin altına inmeden tekrar yükseliş gördü. Stokastik RSI verilerinde görülen satım bölgesi tersine yönünü kuzeye doğru güncelledi.

Kaynak: Tradingview BNB/USDT

Parabolik SAR verilerinde alım sinyalleri hala baskın durumda yer alıyor. Öte yandan OBV hacim verilerinde doğrusal bir artış söz konusu gibi görünüyor. 25-SMA hareketli ortalama (yeşil) 494,74 dolarda direnç gören varlık küçük bir miktar geri çekilse de yeniden test etmeye gidecektir. Bollinger bantlarındaki genişlemeye ek olarak da bant sinyal seviyesi 449 dolarda güçlü bir destek görüyor.

Sonuç

BNB önümüzdeki süreçte tekrar yükselişe geçmeyi ve direncini test etmeyi deneyecektir. Yatırımcılar tarafından beklenen 500 dolar sınırının açılması direncinin kırılmasıyla gerçekleşecektir. Ek olarak Fib uzatma seviyelerinde görülen 523,15 dolar ve 541,81 dolar seviyeleri direnç sonrası hedeflerin arasında yer alıyor. Yükseliş fırsatı ise son olarak 568 dolar hedefine doğru ilerleyecektir.

Düşme etkisinin gelmesi, dirençten geri dönmesiyle mümkün olacaktır. İlk olarak 487 dolar desteği sonrasında ise 465 dolar ve 449 dolar seviyelerinde destek arayışına geçebilir. Düşme etkisi panik etkisi yaratabileceği için daha sert olabilir. Ayı kontrolüne geçmesi varlık derin düşüşlere itecektir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın