Binance Coin Fiyat Tahmini: BNB Coin Hedefinde 568 Dolar Var

Binance Coin (BNB) Nisan ayı başından beri yükselmeye devam ediyor. Varlık yakaladığı güçlü ivme ile rekor üstüne rekor kırıyor ve teknikler bu konuda oldukça destekçi. Sene başında 40 dolar seviyesinde yer alan varlık yüzde binin üzerinde artışla haber yazılırken 494 dolara ulaştı.  Market sıralamasında hızlı büyümesiyle 3. Sıradaki yerini koruyor.

Yatırımcıların Beklentisi Devam Ediyor

BNB grafiklerinde, artışın kademeli olarak desteklenerek geldiği görülüyor. Varlık bir dizi yerel direne maruz kalmış olsa da yükseliş çok daha duyarlı ve emin adımlarla geldi. Bu da düşüş etkisinde kendisine destek seviyesi bulmasında destekleyici rol oynayacaktır.

Yükselişin devamlılığında bir süre 465-485 dolar bandında dalgalanan fiyat gün içinde rekor seviyeye doğru yol aldı. Bu yükseliş teknik verilerle de hala destekleniyor. MACD sinyal hattı üzerinde yer alıyor. RSI alım bölgesinin altına inmeden tekrar yükseliş gördü. Stokastik RSI verilerinde görülen satım bölgesi tersine yönünü kuzeye doğru güncelledi.

Kaynak: Tradingview BNB/USDT

Parabolik SAR verilerinde alım sinyalleri hala baskın durumda yer alıyor. Öte yandan OBV hacim verilerinde doğrusal bir artış söz konusu gibi görünüyor. 25-SMA hareketli ortalama (yeşil) 494,74 dolarda direnç gören varlık küçük bir miktar geri çekilse de yeniden test etmeye gidecektir. Bollinger bantlarındaki genişlemeye ek olarak da bant sinyal seviyesi 449 dolarda güçlü bir destek görüyor.

Sonuç

BNB önümüzdeki süreçte tekrar yükselişe geçmeyi ve direncini test etmeyi deneyecektir. Yatırımcılar tarafından beklenen 500 dolar sınırının açılması direncinin kırılmasıyla gerçekleşecektir. Ek olarak Fib uzatma seviyelerinde görülen 523,15 dolar ve 541,81 dolar seviyeleri direnç sonrası hedeflerin arasında yer alıyor. Yükseliş fırsatı ise son olarak 568 dolar hedefine doğru ilerleyecektir.

Düşme etkisinin gelmesi, dirençten geri dönmesiyle mümkün olacaktır. İlk olarak 487 dolar desteği sonrasında ise 465 dolar ve 449 dolar seviyelerinde destek arayışına geçebilir. Düşme etkisi panik etkisi yaratabileceği için daha sert olabilir. Ayı kontrolüne geçmesi varlık derin düşüşlere itecektir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.