Binance Coin, Ethereum’un Piyasa Değerini Aşmaya Hiç Olmadığı Kadar Yakın

0

Binance Coin, ilk kez 570 doları aştı ve Ethereum’u yerinden etmeye biraz daha yaklaşmış oldu. Binance Coin (BNB), Binance borsasında bugün saat 07:58’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 576 dolara ulaştı ve nefes kesici rallisini genişletti. Kripto para birimi, 2021’in başından bu yana neredeyse yüzde 1.500 bir artış göstermiş oldu.

Bu noktada BNB, Ethereum’un piyasa değerinin yüzde 35’ine ulaşmış durumda, bu durum, token’ın büyük rakibini aşabilmek ve en iyi 5 kripto para listesinde ikinciliğe yükselebilmek için bulunduğu noktanın üç katından daha azına ihtiyaç duyacağı anlamına geliyor.

Geçtiğimiz ay içinde Binance Smart Chain, düşük ücretleri nedeniyle uygulanabilir bir Ethereum alternatifi olarak adını biraz daha duyurmaya başladı.

Ancak Messari’den Ryan Watkins, BSC’nin merkezileştirilmesinden şikayet etmek için kısa süre önce şu Tweet’i attı:

“BSC’nin daha hızlı ve daha ölçeklenebilir olmasının nedeni bazı büyülü teknolojik yenilikler değildir. Hayır, bu merkezileştirmenin büyüsüdür… Binance inanılmaz bir erişim ve etkiye sahip ve bunu DeFi’de bir sürü yeni kullanıcıyı yönlendirmek için kullanmaya devam ediyor. Binance devri yürütüyor. İşte bu yüzden BSC kazanıyor.”

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın