Şubat 15, 2023

Binance Coin 1000 Dolara Ulaşabilir mi? Uzmanlar Yorumladı!


Binance Coin (BNB) şu sıralar 300 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Nitekim BNB bu seviyelerde yoğun bir dirençle karşı karşıya.

Paxos’a Binance USD stablecoin (BUSD) ihracını durdurma emri verilmesinin ardından BNB bu hafta 335 dolarlık seviyelerden geriledi. SEC, BUSD ihracı için firmaya dava açmayı planladığından, Paxos New York’taki düzenleyiciler tarafından devam eden bir soruşturma altında.

Haberlerin basında yer almasından bu yana Binance Coin daha kötü koşullarla mücadele ediyor. Balinalar da bu haberler sonrası varlığı satmaya başladı. BNB ortalama 300 dolardan işlem görmeye devam ederken gelecekteki fiyat hareketi nasıl şekillenebilir?

Binance Coin 1000 Dolara Ulaşabilir mi?

Binance, kripto para birimi alanında en güvenilir platformdur ve en iyiler arasında yer alarak piyasalara liderlik etmektedir. Yerel token BNB birkaç engelle karşılaştı, ancak birkaç iniş ve çıkışa rağmen endekslerde sabit kalmayı başardı. BNB şu anda 300 dolar seviyesindeyken, ne zaman 1.000 dolara ulaşabilir? Bu, mevcut seviyelerinden yaklaşık %350’lik bir artış anlamına geliyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Finder’ın paneli, yaklaşık 58 kripto para birimi uzmanının görüşleriyle BNB’nin 1.000 dolar seviyesine ne zaman ulaşabileceğini tahmin ediyor. Finder’s paneline göre BNB 2025 yılında fiyatını iki katından fazla artırarak 781 dolara ulaşabilir. Bu, iki yıl içinde mevcut seviyelerinden yaklaşık %157’lik bir artış anlamına geliyor.

Binance Coin

Bununla birlikte, uzmanlar, Binance Coin’in 2030’un sonunda 1.000 dolar seviyelerin dokunabileceğini de öngördü. Panele göre, BNB 2023’te 1.814 dolardan fiyatlandırılabilir, bu da bugünkü seviyelerden% 600’lük bir artış anlamına geliyor.

BNB’nin gelecekte katman-2 zincirini destekleme planı gas ücretlerindeki sorunların da çözülmesine yardımcı olacaktır.

Haber hazırlanırken Binance Coin 298 dolardan işlem görüyordu ve 24 saatlik günlük işlemlerde %1,6 artış gösterdi. BNB, Mayıs 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 686 dolaran %56,57 düşük fiyattan işlem görüyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?