Mart 7, 2024

Binance Cephesinde Büyük Transferler: O Altcoin’den On Milyarlarcası Hareket Etti!

Gizemli XRP transferleri son dönemde gündeme sık sık gelirken, Binance’in sıcak cüzdanından açıklanmayan bir hedefe 18,35 milyon XRP token içeren şaşırtıcı bir 11,2 milyon dolarlık transferi belirledi. Alıcının kimliği gizemini korurken, aynı adres 2024’ün başında önemli bir transferle daha gündeme gelmişti. Cüzdanda bulunan token miktarı ise son transferle birlikte 27,7 milyona yükseldi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu transfer XRP’nin piyasa değerindeki artışla aynı zamana denk geldi. Binance‘ten açıklanmayan başka bir cüzdana 11,26 milyon dolarlık bir transfer de yakın zamanda gerçekleşerek gizemi arttırdı.

XRP Fiyatı Ne Tepki Verdi?

Bugünkü işlem seansı devam ederken, XRP fiyatı %2’nin üzerinde artarak şu anda 0,62 dolardan işlem görüyor. Tarihsel olarak, token borsalardan çekildiğinde kripto meraklıları tarafından olumlu karşılanmış ve genellikle artan satın alma faaliyetinin bir göstergesi olarak kabul edilmiştir. Balinaların borsalardan token alıp sonra bunları kişisel cüzdanlarına aktarması, piyasa duyarlılığına ilişkin spekülasyonları körüklemekte.

XRP fiyatı balina transferlerine ne tepki verdi?

Son dönemde yaşanan bu hareketlilik, kripto topluluğu içinde merak uyandıran sorulara yol açıyor. XRP’nin fiyatındaki artış, devam eden borsa faaliyetlerinin sonucu mu yoksa katalizörü mü? Önümüzdeki günlerde kripto para biriminin fiyat yörüngesi üzerindeki potansiyel etkilere ilişkin spekülasyonlar giderek artıyor.

Milyonlarca doların devrede olduğu ve anonimlik perdesinin bu işlemleri gizlediği bir ortamda, XRP yatırımcılarını heyecanlandırmaya devam ediyor.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?