Ocak 17, 2020

Binance CEO’sundan Yatırım Tavsiyesi

Binance, önde gelen ve güvenilir bir kripto para borsası olarak tanınıyor. Bunun yanında CEO’su Changpeng Zhao’da zaman zaman yaptığı açıklamalarıyla popülerliğini koruyor. Changpeng Zhao bu kez açılması için Twitter hesabını kullandı ve yatırımcılara bir tavsiye de bulundu.

Kendisine gönderilen bir mesajı yanıtlayan Zhao, ardından konuşmanın ekran görüntüsünü paylaştı. Söz konusu yatırımcı, Zhao’ya tüm parasıyla Binance Coin’e yatırım yapacağını belirten bir mesaj atmıştı.

Kim olduğu bilinmeyen bu yatırımcı, zamanında Changpeng Zhao’nun da tüm parasını Bitcoin’e yatırdığı gibi kendisinin de şimdi tüm birikimini Binance Coin’e yatıracağını beliritiyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao ise bu fikrin doğru olmadığı düşünüyor.

Zhao, tek bir coin’e yatırım yapılmaması gerektiğini belirten mesajını herkes için yayınladı. Zhao, geçmişte tüm parasını Bitcoin’e yatırmış olmasını ise piyasadaki hareketlilikleri göze alabiliyor olması olduğunu belirtti.

Zhao, “Çoğu insana tavsiyem” diyerek paylaştığı tweet’te, söz konusu konuşmayla ilgili “yaptığımı yapma, söylediklerimi yap” demenin farklı bir versiyonu olduğunu da ekledi. İnsanların tüm varlıklarını tek bir coin’e yatırmaları çoğu uzman tarafından da riskli bir durum olarak değerlendiriliyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?