Binance CEO’sundan Yatırım Tavsiyesi

0
424

Binance, önde gelen ve güvenilir bir kripto para borsası olarak tanınıyor. Bunun yanında CEO’su Changpeng Zhao’da zaman zaman yaptığı açıklamalarıyla popülerliğini koruyor. Changpeng Zhao bu kez açılması için Twitter hesabını kullandı ve yatırımcılara bir tavsiye de bulundu.

Kendisine gönderilen bir mesajı yanıtlayan Zhao, ardından konuşmanın ekran görüntüsünü paylaştı. Söz konusu yatırımcı, Zhao’ya tüm parasıyla Binance Coin’e yatırım yapacağını belirten bir mesaj atmıştı.

Kim olduğu bilinmeyen bu yatırımcı, zamanında Changpeng Zhao’nun da tüm parasını Bitcoin’e yatırdığı gibi kendisinin de şimdi tüm birikimini Binance Coin’e yatıracağını beliritiyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao ise bu fikrin doğru olmadığı düşünüyor.

Zhao, tek bir coin’e yatırım yapılmaması gerektiğini belirten mesajını herkes için yayınladı. Zhao, geçmişte tüm parasını Bitcoin’e yatırmış olmasını ise piyasadaki hareketlilikleri göze alabiliyor olması olduğunu belirtti.

Zhao, “Çoğu insana tavsiyem” diyerek paylaştığı tweet’te, söz konusu konuşmayla ilgili “yaptığımı yapma, söylediklerimi yap” demenin farklı bir versiyonu olduğunu da ekledi. İnsanların tüm varlıklarını tek bir coin’e yatırmaları çoğu uzman tarafından da riskli bir durum olarak değerlendiriliyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın