Kasım 21, 2022

Binance CEO’sundan Umutlandıran Bitcoin Paylaşımı!


Son güncellenme : 22.11.2022 - 00:51

Kripto endüstrisindeki en zengin kişi olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ), devam eden ayı piyasasının ortasında kripto topluluğu üyelerine cesaretlendirici sözler dile getirdi.

Ünlü CEO 20 Kasım’da paylaştığı viral olan bir tweet’te, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin‘in (BTC) geleceği hakkındaki duruşunu yineledi. CZ’ye göre, kripto piyasalarının büyük çöküşüne neden olan FTX borsasının patlamasıyla başlayan paniğe rağmen, Bitcoin hala yaşıyor:

“Bitcoin ölmedi. Biz hala buradayız.”

Beklendiği gibi, tweet kripto topluluğu üyeleri tarafından birçok yanıt aldı. MicroStrategy’nin kurucusu Michael Saylor da dahil olmak üzere bir dizi kripto para uzmanı da piyasadaki mevcut durumla ilgili görüşlerini paylaştı. Michael Saylor, “Bitcoin, üzerine daha iyi bir dünya inşa etmek için ölümsüz, yok edilemez, bozulmaz bir temeldir” dedi.

Bitcoin paylaşımı Chanpeng Zhao

75.000’den fazla XRP sahibinin avukatı olan John Deaton da, “Bunu çok acı verici ama gerekli bir temizlik olarak görmeliyiz. Bir lider bir keresinde şöyle demişti: “İnşa etme zamanı.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere FTX borsasının son çöküşü, birçok yatırımcının milyarlarca dolar değerindeki varlıklarını kaybetmesine neden oldu. Tüm olumsuz etkilere rağmen, Binance CEO’su piyasanın her zamanki gibi toparlanacağına inanıyor. Ayrıca durumu kontrol altına almak için çok çaba sarf ediyor. Örneğin Binance, likidite krizleriyle karşı karşıya kalan saygın kripto projelerini canlandırmak için bir Endüstri Kurtarma Fonu başlattı. CZ söz konusu girişimi tanıttığı tweet’te de şunları söylemişti:

“Kripto hiçbir yere gitmiyor. Hala buradayız. Yeniden inşa edelim” 

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TimesTabloid

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?