Binance CEO’sundan Soruşturma İddialarına Cevap Geldi

Yakın zamanda bildirdiğimiz üzere Binance borsası soruşturma iddiaları ile gündeme geldi. Çok geçmeden borsanın kurucu ortağı ve CEO’su olan Changpeng Zhao iddialara yanıt verdi.

Bugün piyasada biden fazla kötü gelişmenin yaşandığına şahit olduk. Elon Musk’ın duyurusuyla başlayan gelişmeler Binance’in soruşturma altında olduğu iddiasına kadar ilerledi. Bloomberg tarafından paylaşılan bilgilere göre, ABD Adalet Bakanlığı ve IRS, Binance’e soruşturma başlattı. Çok geçmeden borsanın CEO’su Bloomberg’in haber şeklini eleştirerek konuyla ilgili şunları söyledi:

“”Haberin” başlığı kötü. Aslında metni o kadar kötü değil (ama kim okur ki). Yazı, Binance’in, kötü oyunculara karşı kanun güçleriyle nasıl iş birliği içinde olduğunu anlatıyor ancak nasıl olduysa bunu kötü bir şeymiş gibi gösterdiler… Neyse. Çalışmaya devam.”

Daha sonra CEO bir paylaşım daha yaptı ve “Bir yerde FUD görüyorsanız, ‘takipten çık’ tuşuna basın. Teşekkürler!” ifadelerini kullandı. Gelen bir soru üzerine Zhao, Elon Musk’ı da takipten çıktığını bildirdi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.