Binance CEO’sundan Dikkat Çekici Tahminler!

Dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, planladığı ve uyguladığı yenilikçi fikirler ile küresel piyasayı domine etmeye devam ediyor. Tabi bu şirketin kurucusu ve CEO’su olan Changpeng Zhao, şirketin buralara kadar gelmesinde aslan payına sahip.

Binance CEO’su Zhao, kripto paralar ve blockchain ile alakalı çeşitli tahminlerde bulundu. Binance.com üzerinden yayınlanan bu tahminlerin yanında, yeni yıl dileklerini de okuyuculara iletti.

Zhao, kripto paraların fiyatları ile alakalı tahmin yapmadı. Bunun yerine daha genel ve geleceğe dair gördüklerini paylaştı. Kripto paraların fiyatları ile alakalı tahmin yapmamasının sebebini ise,  bu konuda cesaretli olmamasına bağladı. İşte Binance CEO’su Zhao’nun, 2030 yılındaki kripto para ve blockchain geleceği tahmini:

2030 yılına kadar kripto paralar

Uber’in sürücüsüz araçlarında ödeme yapmak için kullanılacak.

Dünyanın bir ucundan bir şeyler almak ve drone’lar aracılığıyla teslim edilmesini sağlamak için kullanılacak.

Biyoteknoloji araştırmalarını ve Jüpiter’e gitmek gibi iddialı projeleri finanse etmek için kullanılacak.

2030 yılında Blockchain

Uygun gizlilik denetimleri ile birlikte kimlik alanında kullanılacak.

Seçimlerde oy vermek için kullanılacak.

Milyonlarca takipçiye sahip hesapların rastgele kapatılmadığı kitlesel olarak benimsenen merkeziyetsiz sosyal medya platformları için kullanılacak.

Kamusal proje harcamalarını izlemek ve daha fazlası için kullanılacak.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.