Binance CEO’sundan Dikkat Çekici Tahminler!

0
497

Dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, planladığı ve uyguladığı yenilikçi fikirler ile küresel piyasayı domine etmeye devam ediyor. Tabi bu şirketin kurucusu ve CEO’su olan Changpeng Zhao, şirketin buralara kadar gelmesinde aslan payına sahip.

Binance CEO’su Zhao, kripto paralar ve blockchain ile alakalı çeşitli tahminlerde bulundu. Binance.com üzerinden yayınlanan bu tahminlerin yanında, yeni yıl dileklerini de okuyuculara iletti.

Zhao, kripto paraların fiyatları ile alakalı tahmin yapmadı. Bunun yerine daha genel ve geleceğe dair gördüklerini paylaştı. Kripto paraların fiyatları ile alakalı tahmin yapmamasının sebebini ise,  bu konuda cesaretli olmamasına bağladı. İşte Binance CEO’su Zhao’nun, 2030 yılındaki kripto para ve blockchain geleceği tahmini:

2030 yılına kadar kripto paralar

Uber’in sürücüsüz araçlarında ödeme yapmak için kullanılacak.

Dünyanın bir ucundan bir şeyler almak ve drone’lar aracılığıyla teslim edilmesini sağlamak için kullanılacak.

Biyoteknoloji araştırmalarını ve Jüpiter’e gitmek gibi iddialı projeleri finanse etmek için kullanılacak.

2030 yılında Blockchain

Uygun gizlilik denetimleri ile birlikte kimlik alanında kullanılacak.

Seçimlerde oy vermek için kullanılacak.

Milyonlarca takipçiye sahip hesapların rastgele kapatılmadığı kitlesel olarak benimsenen merkeziyetsiz sosyal medya platformları için kullanılacak.

Kamusal proje harcamalarını izlemek ve daha fazlası için kullanılacak.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın