Binance CEO’su Uyardı: “Bu Coin’lerden Uzak Durun!”

0
Binance CEO'su Uyardı:

Binance CEO’su Changpeng Zhao, FTX’in çöküşünden sonra önemli bir açıklama yaptı. CEO, beş önemli maddeyi sıralayarak yatırımcıların nasıl dikkatli olabileceğini açıkladı.

Changpeng Zhao, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda kripto para yatırımcılarını uyardı. FTX çöküşüşüyle sık sık gündeme gelen CZ, yatırımcıların “kırmızı bayrak” gösteren projelerden kaçınmasını tavsiye etti.

  • “FTX bir yana dursun, bu tür işletmelerden ve projelerden uzak durun.
  • Karlı olmayan işletmeler.
  • Kendi token’larını satarak varlığını devam ettirenler.
  • Token’larınızı kilitlemek için yüksek teşvikler verenler.
  • Büyük bir toplam arza sahip olmasına karşın dolaşım arzı küçük olan projeler.
  • Kredilere maruz kalan projeler.”

Changpeng Zhao, bu tür projelere başlayanlara, yatırımcı varlıklarını korumak için bir acil durum yedek fonu veya Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonu (SAFU) oluşturarak insanların yatırımlarını korumalarını tavsiye etti.

Changpeng Zhao

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere CEO, FTX borsasının çöküşünün kripto piyasalarını sarsmasının ardından Binance’in müşterilere ve yatırımcılara sağlam temeller üzerinde olmalarını sağlamak için şeffaflığa bağlı olduğunun da altını çizdi.

Binance, 600 kripto paramızın 6’sı için soğuk cüzdan adresleri ve bakiyeleri açıkladı. Daha fazlasını da açıklayacağız. 475.000 BTC, 4.8 milyon ETH, 17,6 milyar USDT, 21,7 milyar BUSD, 601 milyon USDC, 58 milyon BNB. Bunlar zaten daha önce herkese açıktı, ancak görüntüleme kolaylığı için organize edildi.”

Changpeng Zhao, daha önce kripto alanında yer alanlara, olaylardan iki büyük aldığını da açıklamıştı.

“İki büyük ders:

  • 1: Oluşturduğunuz bir token’ı asla teminat olarak kullanmayın.
  • 2: Bir kripto işi yürütüyorsanız ödünç almayın. Sermayeyi ‘verimli’ kullanmayın. Büyük bir rezerviniz olsun.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın