Mart 20, 2024

Binance CEO’su Richard Teng Bitcoin Fiyat Tahminini Açıkladı: İşte Hedef Seviyesi!

Bir Bloomberg haberine göre, Binance CEO’su Richard Teng, bu yılın sonuna kadar Bitcoin fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini öngörüyor. Haberde, Teng’in BTC’nin 80.000 doları geçeceğine inandığı ve daha önce bu fiyat civarında kapanacağını tahmin ettiği belirtiliyor.

Teng’in Bitcoin için yaptığı yükseliş tahmini, arzın azalmasına rağmen talebin devam edeceği gerçeğine dayanıyor. Bu ayın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Bitcoin, şu anda yaklaşık %14 düşüşle 63.100 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Ancak yıl başından bu yana BTC’nin değeri yaklaşık %50 artmış durumda.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Teng’e göre, Bitcoin rallisi düz bir çizgide gerçekleşmeyecek ve düzeltmeler piyasa için faydalı olacak. Teng, kripto borsası Binance’in eski CEO’su Changpeng Zhao’nun kara para aklamayı önleme yasalarını ihlal ettiği suçlamalarının ardından CEO’luk görevinden istifasının ardından en üst düzey yönetici rolüne getirildi.

Zhao’dan görevi devraldıktan günler sonra Teng, Binance’i mevzuata uygun hale getirirken aynı zamanda büyüme fırsatlarını da araştırmayı hedeflediğini açıkladı. Teng, o sırada borsanın iş temellerinin sağlam olduğunu belirtti, “Binance, dünyanın en büyük kripto borsası olarak hacimde liderliğini koruyor. Sermaye yapımız borçsuz, giderlerimiz düşük ve kullanıcılarımızdan aldığımız düşük ücretlere rağmen sağlam gelir ve karlar elde ediyoruz.”

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?