Ağustos 25, 2020

Binance CEO’su: “DeFi Protokollerinin Birçoğu YAM Finance ile Aynı Kaderi Paylaşacak”


Binance CEO’su Changpeng Zhao, 24 Ağustos yaptığı Twitter paylaşımında, bir çok DeFi projesinin YAM Finance ile aynı kaderi paylaşacağını ve merkezi olmayan teknolojilerin çoğunda çöküş yaşanacağı yönünde kötümser bir yazı paylaştı. Bu nedenle yatırımcıları sürü psikolojisi yerine iyi birer araştırmacı olarak dikkatli araştırmaya davet etti:

“Sürüyü takip etme”. ARAŞTIRMANIZ ve sonra seçim yapmanız gerekiyor. Kendi eylemlerinizden sorumlu olun.

YAM Finance ve Çöküşü

YAM Finance, hızlı bir yükseliş ve çöküş yaşayan son token olarak dikkat çekiyor. Bu konuda ShapeShift CEO’su Erik Voorhees, tokenin bir dolandırıcılık unsuru olduğunu söylemiş ve başka yatırımlara bakılması gerektiğini açıklamıştı.

Ancak tüm bu açıklamalara rağmen YAM token piyasa değeri olarak 191 milyon dolara kadar kendini gösterdi. Korkulan şey ise bir günde gerçekleşti ve ödeme problemleri bahane edilerek çöküş yaşadı ve dibi gördü. Şu sıralar ise YAMv3 adında yeni bir protokol üzerinde çalışmalar ve testler yapılıyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Kadir ALTUNSOY hakkında :

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Çevre mühendisliği öğrencisiyim,23 yaşındayım. Kripto paralarla 2017 yılından beri ilgiyle takip ediyorum ve geleceğe yön verecek teknoloji olduğunu düşünüyorum. Bu hevesle beraber öğrendiğim bilgileri ve analizleri Koinfinans aracılığıyla sizlerle paylaşıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?