Binance CEO’su CZ: Binance Coin(BNB) İçin Yakma İşlemi Planlıyoruz!

0

Dünyanın en çok bilinen kripto para borsalarından Binance, borsanın CEO’su CZ tarafından atılan bir Twitter paylaşımından sonra çoğu kişi tarafından dikkatleri iyice üzerine çekti. CZ attığı tweette borsanın kendi para birimi olan BNB koinler için bir yakma işlemi planladıklarını dile getirdi. Şuan piyasada 9. Sırada yer alan BNB koinin yakma işlemi sonrası değer kazanacağı yönünde düşünceler yayılma gösterdi.

Geçtiğimiz aylarda da bir yakma işlemi gerçekleştiren Binance, bir önceki işlemde yaklaşık 68 milyon dolarlık 2 milyon kadar BNB koin yakmıştı. Bu yakma işlemi ise gerçekleştirdikleri en büyük yakma işlemi olarak yerini koruyor.

Binance için bu yakma işleminin birçok farklı sebebi var gibi duruyor. Özellikle dünyanın en büyük borsası unvanını kendisinde tutmak isteyen Binance, buna ek olarak BNB koin için de piyasa değerinin ayakta kalması için çabalıyor. Bu hamlelerin dışında bir de son aylarda sıkça duyduğumuz DeFi ve diğer blok zinciri çözümlerinin piyasalarda beklenmeyen tepkilerle karşılaşması gösterilebilir. Binance Chain de bu konuda farklı hamlelerle yeni çözümlerin ötesinde bir yer almak istiyor.

Tüm bu çalışmaların şuan ki ortak noktası tabii ki BNB için bir yakma işlemi gibi gözükmekte. Bu yakma işleminin şuan hangi boyutlarda ne ne kadar olacağı tam olarak bilinmese de yakma işlemlerinin fiyatlarda artışa sebep olduğu durumlara şahit olmuştuk.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın