Eylül 4, 2023

Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan FUD Sorularına Yanıt Geldi: Her Şey Yolunda Mı?


Binance CEO’su Changpeng Zhao kısa bir süre önce X’te (eski adıyla Twitter) Binance’in durumuyla ilgili çeşitli soruları ele aldı. FUD (korku, belirsizlik ve şüphe) sorularına yanıt verdi ve Binance’in istikrarını sağladı.

“Bana Her Şeyi Sor” oturumunda Zhao, Binance’in istikrarı hakkındaki FUD’a değinerek başladı. Binance ile iflas eden kripto borsası FTX arasındaki temel farkı vurguladı.

Binance CEO’su, “FTX gibi olmadığımızı birçok kez kanıtladık” dedi. Dahası, Binance’in borçsuz basit bir sermaye yapısı izlediğini ve “kullanıcı fonlarının karışmasının” söz konusu olmadığını da sözlerine ekledi.

Zhao’ya göre FUD, Binance’in kendini kanıtlamasına olanak sağladı. Devam eden medya ve düzenleyici incelemelerin kolay olmadığını; ancak şirketin bugün iki yıl öncesine kıyasla çok daha güçlü bir konumda olduğunu da sözlerine ekledi.

Düzenleyici kurumların incelemeleri sırasında Binance’in konumu sorulduğunda Zhao, “çok geniş bir farkla” pazar lideri olduklarını paylaştı ve şirketin 150 milyon kayıtlı kullanıcıyı yeni geçtiğini ekledi.

Zhao ayrıca düzenleyicilerin kriptoyu kabul etmeye ve desteklemeye başladığını açıkladı. Sektörün Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Bahreyn, Japonya ve Fransa dahil olmak üzere birçok ülkede olumlu gelişmelere tanık olduğuna dikkat çekti.

Zhao’ya göre piyasalar döngüler halinde ilerliyor ve kripto şu anda çok fazla düşüş baskısı altında. BNB (Binance Coin) ile ilgili FUD ve ulaşabileceği belirli seviyeler hakkında yorum yaptı ve şu anda sektörün bir ayı döngüsünde olduğunu söyledi. Zhao, yatırıma başlamak için en iyi zamanın ne zaman olduğunu bilmenin zor olduğunu, ancak ideal olarak, fiyat zaten yüksek olduğu için boğa döngüsü başlayana kadar beklemenin iyi olmayacağını paylaştı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Zhao, uzun vadede kriptonun istikrarlı olduğuna inandığını belirtti. “Kripto ortadan kalkmıyor; Bitcoin ortadan kalkmıyor; diğer güçlü kripto para projeleri ortadan kalkmıyor.” dedi.

Kaynak : CoinEdition

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?