Binance Borsasında Spot İşlemler Askıya Alındı: Neler Oluyor!

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, platformdaki tüm spot ticaretin geçici olarak askıya alındığını duyurdu. Hizmeti etkileyen bir sorunun farkında olduklarını ve mümkün olan en kısa sürede çözüleceğini de ekledi.

CZ Binance’i Kurtarmaya Geliyor

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), ilk analizin ardından eşleştirme motorunun takip eden stop emrinde bir hatayla karşılaştığını belirtti. Tahmini iyileşme süresinin 30-120 dakika arasında bir yerde olduğunu vurguladı.

CZ, para yatırma ve çekme işlemlerinin SOP’nin bir parçası olarak durdurulduğunu ve tüm fonların güvende olduğunu belirtti. Ancak, eşleştirme motorundaki siparişlerin durumunun para çekme için mevcut fonları etkileyebileceğini de sözlerine ekledi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere CZ’ye göre, en büyük borsanın ticareti durdurması kripto fiyatlarını fazla etkilemeyecek. Ancak, Binance tekrar faaliyete geçtiğinde, daha derin sipariş defterleri fiyatları normale döndürecektir.

Detaylar geldikce sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak : CoinGape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.