Ocak 11, 2023

Binance Balinalarının İlgisi Bu Altcoin’e Kaydı!

Ripple (XRP), Salı günü erken saatlerde Binance Smart Chain (BSC) balinalarının ilgi odağı haline geldi. Listede Aave’yi geride bırakan XRP, SEC ile devam eden davaya rağmen ilgi odağı olmaya devam ediyor.

XRP fiyatının 0,35 dolar seviyesinin üzerine çıkmasıyla birlikte WhaleStats, dikkat çeken bir veri paylaştı. “XRP, ilk 100 Binance Smart Chain balinası tarafından en çok işlem gören altcoin oldu.”

XRP, CAKE ve ADA gibi diğer altcoin’lerle birlikte ilk 2000 BSC tarafından işlem gören altcoin’ler listesinde de yer aldı. WhaleStats, ilk 1000 BSC balinasının kümülatif varlıklarının %2’sinin XRP’de tutulduğunu belirtti. Bu varlıklar toplamda 25,1 milyon dolar değerinde.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Binance borsasındaki XRP işlem hacminde de artış dikkat çekti. Verilere göre XRP; BTC, ETH, SOL ve GALA’nın ardından borsada en çok işlem gören altcoin oldu.

İşlem hacmindeki artış bakımında da iyileşme gösteren Ripple, rahatlama rallisinin devam ettiği günlerde yatırımcıların ilgisini çekti. Ripple ve SEC arasındaki davadaki gelişmeler ise balinalar tarafından olumlu yorumlandı.

XRP Fiyat Analizi

XRP, 0,35 dolarlık önemli seviyesine yeniden ulaşmayı başardı. Haber hazırlanırken 0,3608 dolardan işlem gören altcoin, aşması gereken direnç seviyelerini hızlıca aştı.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?