Ocak 18, 2023

Binance Altcoin Listelemesini Duyurdu: Fiyat Fırladı!

Binance tarafından yapılan duyuruda Rocket Pool isimli projenin “İnovasyon Bölgesine” eklendiği duyuruldu. Spot işlem ticareti bugün başlatılacak.

Binance’in yeni spot işlem çiftleri RPL/TC, RPL/BUSD ve RPL/USDT ile listelenecek. Rocket Pool yatırma işlemleri direkt başlatılsa da çekim işlemleri yarın aktif edilecek.

Binance, RPL listeleme ücreti için herhangi BNB talep etmeyeceğini de belirtti.

Rocket Pool Nedir?

2016 yılında David Rugendyke tarafından kurulan Rocket pool, Ethereum’u (ETH) iş kanıtı konsensüs mekanizmasından hisse kanıtı konsensüs mekanizmasına dönüştürmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir Ethereum (ETH) likit stake türev sağlayıcısıdır.

Ethereum’u stake etmek amacıyla bir havuzda toplamak için akıllı düğüm operatrü ile staker’lara eşleşir. Likiditeyi korumak ve stake edilen token’ları kontrol etmek için rETH alı. Merkezi olmayan ETH stake havuzu, ETH2 staking için %4,33’e veren yıllık gelir vadediyor.

RPL, bir düğüm operatörü olmak için gereken yardımcı program ve yönetişim token’ıdır.

RPL, son 24 saatte %27,77’nin üzerinde artışla 41,17 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte Rocket Pool’un piyasa değeri 423.178.581 dolar civarında.

Binance Önemli Bir Duyuru Daha Yaptı

Binance ayrıca, güncellenmiş hedef fiyatlar ve uzlaşma tarihleriyle yeni ikili yatırım ürünlerini de piyasaya sürdü. Bu sayede kullanıcılar Binance’in Yüksekten Sat ve Düşükten Al ürünlerinden faydalanabilecek.

İkili Yatırım için abonelik bugün başlatılacak. Model ise ilk gelene ilk hizmet esasına dayanacak.

Binance İkili Yatırım süreci, kullanıcıların gelecekte planlanan tarihlerde seçilen fiyatla Düşük Al ve Yüksek Sat ürünlerine erişmesine olanak tanır.

Yüksek Satış ürünleri için hedef kullanıcılar, kripto para yatırımlarında yüksek ödüller biriktirmek olarak belirlendi. Öte yandan, düşük fiyattan al için hedef kullanıcılar, stabilcoin varlıklarında yüksek ödüller biriktirmek isteyenlerden oluşuyor.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?