Kasım 30, 2022

Binance, Altcoin için Beklenen Airdrop Duyurusunu Yaptı!


Son güncellenme : 30.11.2022 - 20:15

Binance, 9 Ocak 2023 tarihinde Flare (FLR) airdrop dağıtımını uygun XRP sahiplerine yapacağını duyurdu.

Binance, Flare tarafından duyurulan Airdrop etkinliğini destekleyeceğini teyit etti. Söz konusu airdrop dağıtımı 9 Kasım 2023 tarihinde olacak. Binance, iki yıl önce Spark (SPARK) olarak bilinen projenin airdrop’unu da desteklemişti.

Binance, Flare Airdrop’u Destekleyecek

Nitekim Flare Networks ekibi bu gelişmeyi resmi bir tweet ve web sitesinde yayınladığı bir basın açıklamasıyla duyurdu. “Binance, 9 Ocak 2023 tarihinde uygun müşterilere Flare (FLR) token dağıtımını sağlayacaklarını doğruladı.”

Binance, sonuç olarak platformdaki uygun XRP sahiplerine FLR token dağıtımının ilk %15’ini dağıtacak.

Flare ekibine göre, dağıtım 12 Aralık 2020 tarihinde tutulan 1 XRP’ye 0,1511 FLR oranında gerçekleşecek. Bu, 12 Aralık 2020’deki Binance bakiyelerinde XRP bulunan müşterilerin her 1 XRP token için 0,1511 FLR alacağı anlamına geliyor. Bu airdrop oranı daha önce duyurulan oranla aynı tutarda.

Token dağıtımının geri kalanı FIP.01 oylamasının sonuçlarına göre belirlenecek. Oylar teklif lehine sonuçlanırsa, tokenlerini FTSO paketleyip devreden adresler, airdrop adreslerine teslim etmek yerine, sahip oldukları her 1 XRP için 0,8562 FLR oranında daha fazla FLR token alacak.

36 ay sürecek olan süreçte yatırımcılar sahip oldukları her XRP için 1,0073 FLR alacak.

Ekibe Göre Bu Bir Airdrop Değil

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere duyuru airdrop olarak tanıtılsa da ekip açıklama yaptı. Ekibe göre Binance‘in duyurusu sadece geçici bir onay ve projenin isim değişikliğiyle alakalı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?