Ocak 6, 2024

Binance 43. Launchpool Projesini Açıkladı: Oyun Altcoin’i için Listeleme Yolda!


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, “Launchpool” platformu aracılığıyla yeni bir listelemeye hazırlanıyor. Borsa, listelemede oyun altcoin’i Xai listelemesini duyuracak.

Binance Launchpool, kullanıcıların yeni varlıklar oluşturmak için coin yatırmalarına olanak tanıyor. Platformun 43. projesi, borsanın 9 Ocak’ta listelemeyi planladığı oyun blok zinciri Xai olacak.

Borsa kullanıcıları 5-9 Ocak tarihleri arasında BNB’nin yanı sıra First Digital USD (FDUSD) ve TrueUSD (TUSD) stabilcoin’lerini kullanarak stake işlemlerine başlayabilecek.

Binance listelemenin ardından “tohum” etiketi ekleyecek. Ayrıca söz konusu token’ın yüksek volatilite ve düşük likiditeye sahip olduğunun da altı çizilecek. Diğer tüm “tohum” etiketli token’lar gibi Xai’nin de ticaretini yapmak isteyen kullanıcılar bir testten geçmek zorunda.

Borsanın projeye ilişkin araştırma raporuna göre XAI, Arbitrum (ARB) ekosistemindeki ilk katman-3 projesini temsil ediyor.

XAI Ağı açık ve merkezi olmayan bir yapıya sahiptir ve oyunculara kripto cüzdanlarıyla etkileşime girmek zorunda kalmadan en sevdikleri oyunlardaki oyun içi öğelerin ticaretini yapmanın bir yolunu sunmayı amaçlamaktadır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere proje, maksimum 2,5 milyar XAI token arzına sahip olmayı planlamaktadır. Bu toplamın %11’inden fazlası token’ın ilk dolaşımdaki arzını oluşturacaktır.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?