Benjamin Cowen’e Göre Ethereum’un Boğa Döngüsü Yeni Başladı – İşte Analistin Fiyat Hedefi

0

Kripto para analisti Benjamin Cowen, Ethereum’un boğa döngüsünün daha yeni başladığına inanıyor.

Cowen, 522.000 YouTube abonesine, ikinci en büyük kripto para biriminin mevcut yörüngesinin, yukarı yönlü büyük hareketlerden önce konsolidasyon dönemleri olan 2016 ve 2017 başlarına benzediğini söyledi.

CoinGecko’ya göre Ethereum’un piyasa değeri yazının kaleme alındığı sırada yaklaşık 417 milyar dolar ve Cohen bunun, 1 trilyon dolar’ın üzerine çıkmasını bekliyor

“… Bu piyasa döngüsü sırasında Ethereum’un 10.000 dolar (artı veya eksi birkaç bin) seviyesine ulaşmasını bekliyorum. İdeal olarak, 10 bin seviyesini aşabilirsek iyi olur, ama her zaman her şeye hazırlıklı olmalıyız.” 

Cowen’e göre, Ethereum, kripto varlığının istikrarlı bir şekilde yükseldiğini gören “yeni bir normale” giriyor olabilir.

“Şu anda bulunduğumuz yerde [3.500 dolar civarında] olup bitenler, naif yorumuma göre, yeni normale alışıyormuşuz gibi hissediyorum. Düşüncelerim Ethereum’un yeni normale alışmak zorunda olduğu ve yeni normale alışmanın biraz zaman alabileceği yönünde.

Buna bakıp ‘peki, Ben, yani 1.700 dolar’dan 3.400 dolar’a yükseldi, bu 2X’lik bir hareket değil mi?’ diyebilirsiniz. Evet, öyle bu harika. Bunu görmek istiyoruz ve bu seviyelerde vakit geçirmeliyiz. 5.000 dolar’lık, 6.000 dolar’lık ETH ve daha yüksek bir seviyeye kararlı bir şekilde geçmeden önce piyasaya bunun yeni normal olduğunu kanıtlayın.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın