Eylül 11, 2023

Benjamin Cowen’dan Popüler Altcoin İçin Şok İddia: Büyük Çöküş Kapıda!


Son güncellenme : 11.09.2023 - 20:49

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, önde gelen akıllı sözleşme platformu için büyük bir çöküşün olasılık dahilinde olduğunu söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda, kripto trader’ı Benjamin Cowen, 787.000 YouTube abonesine, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığı olan Ethereum (ETH) için 400-800 dolar aralığına serbest düşüşün mümkün olduğunu söylüyor.

 Daha düşük bir dip olma ihtimali yüksek ve bu çok daha düşük bir dip olmayabilir, belki 800 doların hemen altına iner. Daha da düşebilir. 600 dolar, 500 dolar ya da 400 dolara da inebilir ama Ethereum için bu da mümkün.

Cowen ayrıca, aşağı yönlü hedeflerine doğru bir hareketin 2023’ü hem ETH boğalarının hem de ayılarının “yeterince harap olduğu” yıl olarak işaretleyeceğini söylüyor.

 Herkesi heyecanlandırmak için ara sıra yukarı yönlü bazı pompalamalarla yavaşça kaybolduğu ve ardından yıl sonuna doğru aşağı indiği ve sonra tekrar yukarı çıktığı bir hareket olabilir, değil mi?

Bunun gibi bir şey yapabilir – bir dip yapar, bir tepe yapar, sonra tepe noktasını süpürür ve sonra dip noktasını süpürür. Bu şekilde, yılın sonunda hem boğalar hem de ayılar yeterince harap olur.

Sonra tüm yıl boyunca her iki taraf da tüm yıl boyunca haklı olduğunu düşünür, ama aslında yılın sadece yarısında haklıdırlar ve diğer taraf da yılın diğer yarısında haklıdır, ama yıl sonunda herkes mahvolmuştur.

Analist, 2023’ün geri kalanında Ethereum’un daha düşük yüksekler ve daha düşük düşükler yayınlamasını beklediğini söylemeye devam ediyor.

Altcoin, son 24 saat içinde %1,2’lik bir düşüşle haber yazıldığı sırada 1.609 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?