Eylül 21, 2023

Benjamin Cowen Altcoin için Uyardı: “Bitcoin’in Gerisinde Kalacak!”


Popüler kripto analisti Benjamin Cowen, Ethereum fiyatının yakın vadede Bitcoin’den önemli ölçüde daha düşük performans göstermesinin muhtemel olduğu düşüncesinde.

Benjamin Cowen, Ethereum/Bitcoin (ETH/BTC) çiftinde yaşanacak ciddi bir düşüşün altcoin fiyatlarındaki aşağı yönlü hareketin sonunu getirebileceğini belirtti.

Ben kendim Ethereum/Bitcoin çiftinde yükselişe geçeceğim. Sadece döngünün bu aşamasında, kısa vadede yükselmektense düşmeye devam etme olasılığının daha yüksek olduğunu düşünüyorum. Benim görüşüm bundan ibaret.

Bu grafiğe baktığımda, aşağı yönde kırılma olasılığı çok daha yüksek gibi görünüyor. Bu düşüşün bir noktasında, altcoin hesaplaşmasının sonunu işaret etmek için muhtemelen aşağı yönde daha önemli bir hamle yapacağız.

Cowen’a göre, Ethereum/Bitcoin çifti 2018/2019 ayı piyasası sırasında sergilenen fiyat hareketini taklit ederse, 2022’deki en düşük seviyesinden yaklaşık %35 oranında gerileyebilir.

Sadece kayıtlara geçmesi için söylüyorum, bu fitilin 2022’nin en düşük seviyesi %35 altına inmek sizi 0,03200000 BTC civarına getirecektir.

Bence hala böyle bir şeyin olabileceğine, ETH/BTC çiftinin yıl sonuna doğru bu fitili [0.04908000 BTC] tamamen ortadan kaldıran önemli bir satış görebileceğine ve birçok insanın bu fitilin düşük olacağını düşünebileceğine inanmak için nedenler var. Ve sonunda daha da düşeriz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?