Beklenmedik Performans: Altcoin Fiyatı %60 Arttı!

Gala token son 24 saat içinde %60 oranında büyük bir artış kaydetti. Geliştiriciler, The Rock ile önemli bir ortaklık ve iş modelinde bir değişiklik açıkladıktan sonra token fiyatı iyi bir performans gösterdi.

2022’de büyük bir düşüş yaşadıktan sonra GALA fiyatı bugüne kadar yıl (YTD) bazında %130 artış gösterdi. Peki bu toparlanma daha fazla yükseliş potansiyeline sahip mi?

Zynga’nın kurucu ortağı, bir blockchain oyun işletmesi olan Gala Games’i kurdu. Take-Two Interactive, 2022 yılında 12 milyar dolarlık bir anlaşmayla Zynga’yı satın aldı. Şirketin amacı, oyuncuların zaman geçirmeye istekli oldukları bir oyun ortamı geliştirmekti. Birçok kullanıcı son birkaç aydır Axie Infinity ve Sandbox gibi popüler blockchain oyunlarını oynamayı bıraktı.

Geliştiriciler yeni bir pivot seviye çıkardıktan sonra bu token’ın fiyatı artış gösterdi. Şu anda yapımcılar tarafından eğlence sektörünün en büyük isimlerinden ikisi olan aktörler The Rock ve Mark Wahlberg ile iki film geliştiriliyor. Uygulama geliştiricilerinden yapılan açıklamaya göre, sinema bileti satın alanlar dijital ödüller kazanmak için bir QR kodunu tarayabilecekler.

Geliştiricilerin son dönemde mobile yönelmesi de GALA’nın fiyatını artıran bir diğer etken. Kullanıcılar oyunları kolayca indirip oynayabilecek ve bunu yaptıkça GALA token kazanabilecekler.

Gala Fiyat Analizi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere GALA token bu haber yazıldığı sırada 0,03807 dolar ve piyasa değeri 1,3 milyar dolar civarındaydı. 24 saatlik işlem hacmi %392,96 artış gösterdi. Şu anda ise 900 milyon dolar seviyinde durmuş görünüyor. Ek olarak dolaşımdaki arz yaklaşık 6.977.205.436 civarında.

Gala token fiyat analiz grafiği

Kaynak : CoinGape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.