Beklenen Listeleme Duyurusu Geldi Meme Coin Fiyatı Uçuşa Geçti!

Geçtiğimiz gün Baby Doge Coin ekibinden gelen bir listeleme duyurusunu sizlerle paylaşmıştık. Ekip dün yaptığı duyuruda en büyükler arasından bir borsanın meme coin için destek ekleyeceğini bildirmişti. Bizde en büyük 10 borsa listesinden listeleme potansiyeli olan borsaları derlemiştik. Bugün gelen  duyuruda, gizemli borsanın Bybit olduğu ortaya çıktı.

Tüm bu gelişmeler meme coin fiyatının yükselmesine neden oldu. BABYDOGE 0.000000002312 dolar seviyesinde işlem görürken gün içi zirvesi olarak 0.000000002917 dolara kadar çıkmayı başardı. Bu veriler meme coin fiyatının %26 oranında arttığını gösteriyor. Fiyat artışına paralel olarak işlem hacmi de %270 oranında arttı.

Ekip ilk etapta, borsanın hangi borsa olduğunı bir sır olarak sakladı. Bununla birlikte bu gizem, varlığın yükseliş trendini çok az engelledi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere meme coin fiyatının bugün kaydettiği zirvenin en son Şubat ayında test edildiğini de belirtmekte fayda var. BABYDOGE bu zirveden hafif bir düşüş yaşamış olmasına rağmen, son 24 saatteki kazanımlarının çoğunu koruyor ve şu anda basın zamanında 0.000000002786 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bunların yanında ByBit, varlığı 4 Nisan’da listelemeyi planladıklarını duyurdu. Ayrıca, gelişmeyi kutlamak için platform, topluluğu toplam 32 trilyon BabyDoge token ödül havuzuyla ödüllendirecekleri iki etkinlik düzenlemeyi planladığını açıkladı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz. 

Kaynak : the crypto basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.