Şubat 11, 2023

Beklenen Altcoin Airdrop’u için Yeni Duyuru Geldi!

WFLR token sahiplerine toplam 36 farklı airdrop yapılacağı duyurdu yaptı. Flare Networks, kullanıcıların 36 Flare drop’lardan ilkini 17 Mart saat 15:00 TSI talep edebileceklerini açıkladı.

Ekip bunu dün bir tweet ile duyurdu ve ekli bir kılavuzda daha fazla ayrıntı sundu. Bu gelişme, ilk Flare İyileştirme Teklifinin (FIP.01) kabul edilmesinin ardından geldi.

Teklif, özellikle Aralık 2020’deki XRP sahiplerine airdrop olarak ayrılan 28.524.921.372 token ile ilgili olarak FLR tokenomiğini ayarlamaya çalışıyor. Proje, tokenları ilk %15 Token Dağıtım Etkinliğinden sonra başka bir işlem gerekmeksizin 36 ay boyunca doğrudan dağıtmak yerine, şimdi bunları tüm sarılı FLR (WFLR) token sahiplerine dağıtmayı ve böylece onları stake ödüllerine daha çok benzetmeyi amaçlıyor.

FIP.01, %17’lik oy gücü katılımının %93’ü ile kabul edildi.

Sonuç olarak, dün yayınlanan kılavuza göre, ekip önümüzdeki 36 ay boyunca her 30 günde bir airdrop’un ilk dağıtımını tüm WFLR sahiplerine yayınlayacak. Tüm droplar 676.040.637 FLR ve son 584.760.888 FLR olmak üzere 35 aşamada oluşacak. Flare Networks, alıcıların dropla dağıtılan token’lar 90 gün içinde manuel olarak talep etmeleri veya bir yakma işlemi yoluyla sonsuza kadar kaybetme riskini almaları gerektiğini ortaya koyuyor.

Flare, kullanıcı ödüllerini, dağıtımdan 23 gün önce 3 rastgele bloktaki WFLR bakiyelerinin bir kaydından, dolaşımdaki WFLR’nin bir yüzdesi olarak hesaplayacaktır. Dolayısıyla, kılavuzda açıklandığı gibi, dolaşımdaki WFLR’nin %5’ini elinde tutan bir kullanıcı, drop’un %5’ini alacaktır.

Flare Networks, geçtiğimiz haftalarda Ripple Baş Teknoloji Sorumlusu David Schwartz ve XRP topluluğunun diğer üyelerinden yeni FLR tutma kuralları nedeniyle eleştiri aldı. Bazı kullanıcılar da ekibi FIP.01 oylamasını etkilemekle suçladı.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?