BCH Hash Watch: Madencilerin Çoğunluğu BCHN Sinyali Vermeye Başladı, Coinex Borsası Özellikleri Duyurdu!

Coin Dance değerlerine göre Bitcoin Cash taraftarları, son 612 bloğun ya da 1000 bloğun %61’inden fazlasının BCHN yardımıyla ortaya konulduğunu fark ettiler. Aynı zamanda elimizdeki verilere göre; önde gelen madencilerin btc.com ve Antpool’un kendini göstermeye başlamasıyla Bitcoin Cash Haspower’ın %82’sinin BCHN’ye karşılık sinyal verdiğini gösteriyor.

53 gün sonra olacak, 15 Kasım Bitcoin Cash arttırmasını BCH sevenleri heyecanla bekliyorlar. Haberlere göre; 1 Eylül’de BCH blok zincirinin iki ağa ayrılması ihtimalinin oldukça fazla olduğunu bildirildi.

Bugün, Coin Dance istatistiklerine göre; son 1000 bloktan 612’sinin BCHN tam düğüm yazılımıyla çalışarak, ortaya koyulduğunu gösteriyor. Eylül ayının sonlarına yakın, Btc.com ve Antpool, coinbase parametrelerinde BCHN sinyalini vermeye devam ettikçe, iki yeni havuz BCHN sinyalcilerinin arasına girdi.

Bu, artık tüm BCH Hashrate’in %82’sinin BCHN’ye sinyal verdiği manası geliyor. Bu grubun içinde olan havuzlar arasında Binance, Antpool, Btc.com, Btc.top, Bitcoin.com, Huobi, Okex, MY7A, easy2mine ve Bejn bulunmaktadır.

Son 12 saat içindeki gelişmeler;

Bitcoin Cash zincirine saniyede 2,6 exahash(EH/s) hashrate yönlendirildi. Bunların yanı sıra, ticaret platformu Coinex, duyuru bir ağ bölünmesi ihtimaline değindiği için yaklaşmakta olan arttırma da acil durum planlarını duyurdu.

Coinex bir yandan 24 Eylül’de alçalması planlanan vadeli işlemlerin gösterimini de bildirdi. Bitcoin Cash kullanıcıları, başka borsaların da olası durum planları duyurmasını merakla bekliyor.

BCHN blokları %60 aralığını geçerken, Reddit forumu/ Btc’deki BCH değişlikleri için destekçileri ile konuştu. Birçok kullanıcı önümüzdeki günlerde BCHN mayınlı blok sayısının artışa geçmesini bekliyor.

Bir Redditor, Antpool’un kısa süre önce Hashrat’ın %20’sine katılmasından bu zamana kadar (ortalama yedi gün) %75’e ulaşması gerektiğini dile getirdi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.