Şubat 29, 2024

Başarılı Analist Bu Sefer O Meme Coin için Konuştu: “Herkesi Tahtından İndirecek!”

Bitcoin’in fiyatının 2018 ayı piyasası fiyat tabanını doğru tahmin eden Bluntz, mevcut döngüde büyük getiriler elde edebilecek bir meme coin için görüşlerini aktardı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bluntz, sosyal medya platformu X’teki 240.900 takipçisine Solana (SOL) tabanlı meme coin Dogwifhat‘ın (WIF) bu döngüdeki en iyi seçimlerden biri olduğunu belirtti. Trader’a göre WIF bu yıl hali hazırda güçlü görünüyor ve daha da güçlenebilecek temellere sahip.

trader popüler meme coin dogwifhat performansına dikkat çekti

Trader’ın grafiğine göre, Dogwifhat’ın fiyatı 3 dolara kadar yükselme potansiyeli taşıyor. Bu yazının yazıldığı sırada, WIF 0,611 dolardan işlem görüyor ve meme coin Bluntz’ın hedefine ulaşması hainde %700’ün üzerinde bir kazanç potansiyeli taşıyor.

Analist aynı zamanda merkezi olmayan depolama ağı Filecoin’in (FIL) fiyatı hakkında da olumlu düşünüyor. Analist, FIL’in ABC düzeltici dalgasını tamamladıktan sonra yükseliş trendine devam etmeye hazır olduğunu gösteren bir grafik paylaşıyor.

Bence FIL bir sonraki yükseliş için hazırlanıyor, dört saatlik grafikte güzel bir ABC tamamlandı.

FIL coin USDT grafiği

Bluntz, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışanElliott Dalga teorisini uygulamakta. Teoriye göre, bir yükseliş varlığı ABC düzeltme formasyonunu tamamladıktan sonra yukarı yönde bir patlamaya tanık olma eğiliminde olur. FIL ise haber hazırlanırken 7,68 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?