Ocak 24, 2023

Başarılı Analist Bu 5 Altcoin’e Dikkat Çekti: Sırada Ne Var?

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, XRP, Fantom (FTM), Aptos (APT) ve popüler iki altcoin hakkındaki tahminlerini güncelledi.

Van de Poppe, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, XRP’nin önemli bir destek seviyesini koruması gerektiğini, aksi takdirde aşağı yönlü bir hareket görebileceğini söyledi.

“Şu an, 0.395 dolar desteğini koruduğunu görmek istiyorum. Olmazsa, bir sonraki adımda 0.350 doları bekliyor olacağım.”

Basın zamanında popüler altcoin XRP Van de Poppe’nin destek seviyesinin üzerinde, 0.424 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kripto analisti daha sonra, akıllı sözleşme platformu Fantom’da yükseliş beklediğini söyledi. Ancak trader’ların FTM’nin düz bir çizgide yükselmesini beklememesi gerektiğini ekledi.

“Bu altcoin, önümüzdeki hafta hareketine devam etmeli, ancak tercihen burada da temkinli olurum. Giriş için bölge, korunması gereken bir seviye olan 0.340 dolar civarı. Zaten buradan bir sıçrama yaptı. 0.305 dolar civarında temkinli bir şekilde long girişimi.”

Trader’ın listesindeki bir diğer altcoin ise akıllı sözleşme protokolü Aptos. Van de Poppe, APT’nin ayın başından bu yana %275’ten fazla yükselen hızlı fiyat artışının ardından muhtemelen yavaşlayacağını söyledi.

“Bu altcoin oldukça hızlı bir şekilde yükseliyor ve bu yıl 360 dolara ulaşıp ulaşamayacağına dair yorumlar alıyorum. Bu varlık konusunda temkinli olma zamanı. Giriş için – 11.25 dolar. Tedbirli giriş için – 8.25- 9.00 dolar. İnanılmaz derecede ilginç bir pazar olacak.”

Son olarak, kripto analisti şu iki altcoin’i inceledi: yeni nesil video paylaşım protokolü Verasity (VRA) ve STEPN (GMT).

Kripto analisti VRA’nın büyük rallisinden sonra muhtemelen düzeleceğini söylüyor.

“Düşükten bu yana neredeyse %300 gibi büyük bir artış. Bundan daha önce sosyal medyada bahsetmiştik, coin’e girmek istiyorsanız, 0.0025 dolar civarındaki alan uygundu. Şimdi, temkinli olma zamanı. 0.004 dolar civarındaki DCA (dolar-maliyet ortalaması), ulaşılırsa mantıklı olur.”

GMT’yi de inceleyen Van de Poppe, altcoin için iki farklı seviyeye dikkat çekiyor.

“Bu konuda iki ilginç nokta var. 0.35 dolar ve 0.45 dolar. Bakalım hangisine ulaşacak.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?