Şubat 13, 2022

Başarılı Analist Bu 2 Altcoin’den Yeni Ralliler Bekliyor!

Popüler bir kripto stratejisti, XRP ve bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’in ralliler yaşayacağını, Bitcoin‘in (BTC) ise muhtemelen biraz nefes alacağını öngörüyor.

Credible takma adlı kripto analisti, 308.400 Twitter takipçisine; XRP’nin sıçrayacağını ve 1,00 dolar seviyesini geri alacağını düşündüğünü söyledi.

“Artık benim ilgimi çeken bir alandayız. Şu an bulunduğumuz yerden birkaç kuruş daha aşağı gidebiliriz ama son tweetimde de belirttiğim gibi bu bölgede dip/higher low oluşturacağımıza ve ardından yükselmeye devam edeceğimize inanıyorum. .XRP.”

Yazım sırasında, XRP son 24 saatte yüzde 7’nin üzerinde bir artışla 0,82 dolardan işlem görüyor. Credible’ın 1,00 dolarlık hedefine geçiş, XRP’nin mevcut fiyatından yaklaşık yüzde 20’lik bir yukarı yönlü potansiyel anlamına geliyor.

Hedera Hashgraph (HBAR)

Kripto trader’ı, eşler arası ödemeler için halka açık bir ağ olan Hedera Hashgraph (HBAR) konusunda da oldukça yükselişte. Credible, HBAR’ın 0,22 dolardaki destekten sıçramasının ve 0,26 doların üzerindeki kısa vadeli hedefine yükselmesinin mümkün olduğunu söylüyor.

“Son güncellememden bu yana haftalık arzı zorladık ve şimdi bir geri çekilme görüyoruz. Daha önce de belirtildiği gibi, bir dibi teyit etmek için bu bölgeyi geri almalıyız. Haftalık arzı geri almak için başka bir girişimde bulunmadan önce 0,22-0,23 dolar aralığında tuttuğumuzu görmek isterim. HBAR.”

Bitcoin (BTC)

Bitcoin’e gelince, Credible, 40.000 doların biraz altına düşse bile BTC’de hala yükselişte olduğunu söylüyor.

“45.000-47.000 dolarlık bölgeye girdik, yerel bir en yüksek seviyeye ulaştık ve şimdi beklendiği gibi düzeltme yapıyor gibi görünüyoruz. Bunun ne kadar derine ineceğinden emin değilim, ancak bence 38.000 ila 39.000 dolar arasında bir miktar yeterli olacaktır.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.