Temmuz 21, 2019

Bankalar Bitcoin İle Savaşıyor

Tim Draper: Bankalar Bitcoin’den kurtulmaya çalışıyor, ancak teknoloji tüm savaşları kazanıyor

Yatırımcı Tim Draper Bitcoin karşıtlarını eleştiri yağmuruna tuttu. “Bitcoin, 2022 veya 2023 yılına kadar 250.000 dolar olacak. Bir sürü dalgalanma yaşayacağız, ancak oraya gidiyoruz. ” şeklinde açıklama yaptı.

Draper ayrıca, izleyicilerini altcoin ekosistemindeki ortaya çıkan dalgalanmalara karşı uyardı. Kripto ekosisteminden büyük bir kesinti beklemekle birlikte, tecrübeli girişim kapitalisti bankaların ve kredi kartı kurumlarının nihai düşüşünü, sonunda “bir şey satın aldığımız her seferinde %4’e kadar ücretlendirme” yapamayacaklarını görüyor. Ayrıca, bankaların çete oluşturmaya ve Bitcoin’den kurtulmaya çalıştıkları konusundaki spekülasyonlardan bahsetti. “Blockchain mükemmel kayıtlar tutuyor ve tamamen şeffaf. Bu muhasebenin niteliğini değiştirecek. Ve elbette, muhasebeciler (bankalar) bunun tehdidi altında kalacak ve değiştirmeye çalışacaklar. Ancak teknoloji tüm savaşları kazanıyor. ” dedi.

Ek olarak Draper, Bitcoin’in fiyatının 250.000 dolara ulaştığını da belirtti. Kripto ekosisteminin hevesli bir destekçisi olan Nouriel Roubini’nin yakın zamanda yaptığı “Bitcoin korkulandan çok daha az güvendedir” yorumunu da reddetti.

Draper bu konuyu, izleyicilere blockchain’in kırılmaz doğası hakkında güvence vererek ve dünyadaki en iyi beyinlerin teknolojiyi daha iyi hale getirmeye çalıştıklarını garanti ederek sona erdirdi.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?