Bankalar Bitcoin İle Savaşıyor

0

Tim Draper: Bankalar Bitcoin’den kurtulmaya çalışıyor, ancak teknoloji tüm savaşları kazanıyor

Yatırımcı Tim Draper Bitcoin karşıtlarını eleştiri yağmuruna tuttu. “Bitcoin, 2022 veya 2023 yılına kadar 250.000 dolar olacak. Bir sürü dalgalanma yaşayacağız, ancak oraya gidiyoruz. ” şeklinde açıklama yaptı.

Draper ayrıca, izleyicilerini altcoin ekosistemindeki ortaya çıkan dalgalanmalara karşı uyardı. Kripto ekosisteminden büyük bir kesinti beklemekle birlikte, tecrübeli girişim kapitalisti bankaların ve kredi kartı kurumlarının nihai düşüşünü, sonunda “bir şey satın aldığımız her seferinde %4’e kadar ücretlendirme” yapamayacaklarını görüyor. Ayrıca, bankaların çete oluşturmaya ve Bitcoin’den kurtulmaya çalıştıkları konusundaki spekülasyonlardan bahsetti. “Blockchain mükemmel kayıtlar tutuyor ve tamamen şeffaf. Bu muhasebenin niteliğini değiştirecek. Ve elbette, muhasebeciler (bankalar) bunun tehdidi altında kalacak ve değiştirmeye çalışacaklar. Ancak teknoloji tüm savaşları kazanıyor. ” dedi.

Ek olarak Draper, Bitcoin’in fiyatının 250.000 dolara ulaştığını da belirtti. Kripto ekosisteminin hevesli bir destekçisi olan Nouriel Roubini’nin yakın zamanda yaptığı “Bitcoin korkulandan çok daha az güvendedir” yorumunu da reddetti.

Draper bu konuyu, izleyicilere blockchain’in kırılmaz doğası hakkında güvence vererek ve dünyadaki en iyi beyinlerin teknolojiyi daha iyi hale getirmeye çalıştıklarını garanti ederek sona erdirdi.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın