Ocak 23, 2023

Balinaların Yüklendiği Bu Meme Coin’de Yükseliş Gelebilir


Twitter’da yaklaşık 334.000 takipçisi olan ve Rekt Capital takma adıyla tanınan analist, bir Doge/USD grafiği paylaşarak fiyat tahminde bulundu. Buna göre en popüler meme coin fiyatında yükseliş gelebilir. Öte yandan DOGE, Binance Smart Chain’deki en büyük balinalar için en azından son 24 saat içinde bir kez daha önemli hale geldi. Detaylar haberimizde.

Meme Coin Bu Modelden Çıkmaya Çalışıyor

Analist, orijinal meme coin’in şu anda Falling Edge (Alçalan Takoz) modeli içinde hareket ettiğini, bu modelin tepesini test ettiğini ve kırmaya çalıştığını belirtti. Alçalan bir takoz modeli, önemli bir yukarı doğru fiyat hareketinden sonra oluşan bir devam modelidir. Alçalan takoz, modeli göründüğünde, bir varlığın fiyatı genellikle yükselir. Bunun tersi, genellikle bir varlığın fiyatını aşağı çeken yükselen takoz formasyonudur. Analist şunları söyledi:

“DOGE şu an Falling Wedge’in tepesini test ediyor ve bir kırılma için meydan okumaya çalışıyor.”

DOGE, en çok satın alınan coin’lerden biri oldu

Önde gelen on-chain veri sağlayıcısı WhaleStats’a göre Dogecoin, son 24 saat içinde Binance Smart Chain’deki en büyük 100 cüzdan açısından en çok satın alınan kripto para birimlerinin ilk 10’u arasında tekrar yer aldı. Balianların meme coin merakı bu sayede gözden kaçmadı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?