Balinaların Gözde Meme Coin’i Hareketlendi Ancak…


Ethereum balinaları son 24 saatte milyarlarca Shiba Inu hacmi kaydetti. Normal şartlarda bu veriler iyi bir haber olsa da bu sefer durum öyle değil. İşte detaylar.

Ethereum ve Shiba Inu ağındaki balinaların hareketlini izleyen WhaleStats, kritik bir detay paylaştı. Verilere göre SHIB, son 24 saatte ağdaki balinaların gözdesi haline geldi.

Verilere göre en büyük 100 balina, ortalama 856,37 milyon SHIB (7.253 dolar) işlem kaydetti. Nitekim bu hacmi oluşturan kısım “alış” değil “satış” tarafındaydı. Bu nedenle haberlerin olumlu olduğunu söylemek hatalı olacaktır.

Shiba Inu (SHIB), bu satış hacmine ek olarak en çok alınan token’lar arasında da yer aldı. 510 milyon SHIB satılırken, 346,3 milyon SHIB alımı da aynı dönemde kaydedildi.

Shiba Inu haberleri

Ortaya çıkan bu tablo ise SHIB fiyatındaki dengeyi korumaya yardımcı oldu.

WhaleStats verilerine göre Shiba Inu token’daki en büyük 100 balina varlığı dünden bu yana ortalama 23 milyar arttı. Bu da toplamda 46 milyon dolarlık varlık olduğu anlamına geliyor. Bu da SHIB’i listede 10. sıraya çıkartıyor.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?