Ocak 24, 2023

Balinalardan Yüz Milyonluk Meme Coin Transfer: İşte Bilinenler!

Geçtiğimiz hafta sonu, bir DOGE balinasının 165 milyondan fazla tokenı hareket ettirmesiyle muazzam bir Dogecoin aktivitesi yaşanıyor. Robinhood, kripto para cüzdanında DOGE’u desteklediğini açıkladı ve olumlu hissiyatı tetikledi. Fiyat da buna bağlı olarak artış kaydetti.

2 Günde 500 Milyondan Fazla DOGE Token Hareket Etti!

Dogecoin Whale Alert geçtiğimiz günlerde balinaların hareketlerini bildirdi. Hesap, son 48 saat içinde toplu olarak 500 milyondan fazla Dogecoin taşındığını bildirdi. En büyük DOGE toplayıcısı da bu kitlesel birikime dahil oldu ve 165 milyon meme coin topladı.

Geçtiğimiz 24 saat içinde, başka bir balina +13 milyon dolar değerinde 150 milyon DOGE taşıdı. Bu hareket, Robinhood’un kısa süre önce başlattığı “Robinhood Wallet” cüzdanının Dogecoin’in kullanılabilirliğini duyurmasının ardından geldi.

Robinhood’un cüzdan adresi olan “DPDLBA”, toplam arzın %25,21’i gibi oranla yaklaşık 34,76 milyar DOGE tutuyor. Bu da ortalama 3,1 milyar dolarlık değere sahip. İkinci en büyük cüzdanda ise yalnızca %5,14’lük bir oranla 7,08 milyar coin mevcut.

Dogecoin, 24 saat içinde BSC balinaları tarafından satın alınan en popüler tokenlardan biri oldu.

Dogecoin Fiyatı %5 Oranında Artış Gösterdi!

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere son 24 saat içinde DOGE fiyatında %5’lik önemli bir artış görüldü. Meme coin şu an 0,0883 dolardan işlem görüyor. Sonuç olarak bu da aynı hacimdeki %100’lük etkileyici artışın da gösterdiği gibi Dogecoin’e olan talebin artmakta olduğunu gösteriyor.

Teknik analiz, önümüzdeki birkaç gün içinde değerde 0,095 dolara kadar hafif bir sıçrama görebileceğimizi gösteriyor. Bununla birlikte, piyasa koşulları nedeniyle 0,1 dolar bariyerini aşmak daha zor olacaktır.

Kaynak : Cryptopolitan
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?