Kasım 19, 2022

Balinalardan 531 Milyarlık Meme Coin Alımı! Fiyata Etkisi Oldu Mu?


Etherscan.io verileri kısa bir süre önce yepyeni bir Balinanın önemli bir işlemde yaklaşık 2.830.336 dolar değerinde 310.684.525.296 (310.68 milyar) SHIB biriktirdiğini ortaya çıkardı. Satın alma, “Coinbase 10” etiketli Coinbase ile ilişkili cüzdanlardan biri aracılığıyla gerçekleşti.

Shiba Inu balina alım verisi

Başka Bir Gizemli Balina, 2 Milyon Dolar Değerinde Meme Coin Biriktirdi:

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bunu takiben, başka bir gizemli balina uyandı ve önemli bir işlemde cüzdanına 2.008.644 dolar (2 milyon dolar) değerinde 220.973.031.185 (220.97 milyar) devasa miktarda meme coin ekledi. Etherscan.io tarafından sağlanan verilere göre, gizemli cüzdan şimdi cüzdanında 4.992.913 dolar (4.99 milyon dolar) değerinde devasa bir 546.868.971.902 (546.86 milyar) SHIB tutuyor.

Shiba Inu balina cüzdan alımı

Toplamda, iki gizemli Balina, son 24 saat içinde iki ayrı işlemle cüzdanlarına 4.838.980 dolar (4.83 milyon dolar) değerinde 531.657.556.481 (531.65 milyar) meme coin eklemiş oldu.

Ancak söz konusu gelişmenin Shiba Inu fiyatı üzerinde hemen bir etkisi olmadı. Yazım itibariyle, SHIB son 24 saate kıyasla %0.90 düşüşle 0,00000906 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 92.623.105 (92 milyon dolar) oldu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?