Kasım 21, 2022

Balinalar Yakım Oranı %383 Artan Meme Coin’i Satıyor: 231 Milyarlık Satış!

WhaleStats veri sağlayıcısına göre, hafta sonu boyunca, en büyük 100 cüzdanda tutulan SHIB miktarı önemli ölçüde azaldı: yaklaşık çeyrek trilyonluk meme coin. Aynı zamanda Shib ordusunun ortak çabalarıyla, son 24 saatte meme coin yakım oranında kayda değer bir artış görüldü.

Hafta sonu 231.4 milyar SHIB satıldı

WhaleStats, hafta sonu boyunca Ethereum ağındaki en büyük 100 cüzdanın SHIB varlıklarının yaklaşık 2 milyon dolar kadar azaldığını paylaştı. Bu, mevcut fiyat üzerinden toplam 231.481.481.481 meme coin’e tekabül ediyor. Bu yazının yazıldığı sırada balinalar, kripto pazarındaki en büyük ikinci meme coin olan SHIB’de 72.241.236 dolar tutuyor. Bu, balinaların oluşturduğu portföyün %3.42’sini temsil ediyor. Cumartesi günü, bu değer 74 milyon doların biraz üzerindeydi.

Öte yandan şu anda SHIB, Shiba Inu’nun önünde oturan DAI, stETH ve USDT ile balinaların portföyünde dördüncü en büyük pozisyona sahip. Bu yatırımcıların cüzdanlarındaki en büyük varlık USDC stablecoin’i.

Yakma oranı %383 arttı

Meme coin yakım işlemlerini takip eden SHIB odaklı popüler web sitesi Shibburn, son 24 saat içinde Shiba Inu’nun yakım oranının %383 gibi şaşırtıcı bir artış gösterdiğini duyurdu.

Shiba Inu yakım oranı

SHIB Yakma Projeleri toplu olarak son 24 saat içinde altı ayrı işlem yoluyla toplam 29.995.071 (29 milyon) SHIB’yi dolaşımdan sonsuza kadar kaldırdı. Bu miktardan 26.772.703 Shiba Inu, tek bir işlemde dolaşımdaki arzdan çıkarıldı. Shibburn ayrıca son yedi gün içinde 106.780.540 SHIB yakımı gerçekleştiğini bildirdi.

Görüldüğü üzere Shiba Inu Topluluğu liderliğindeki girişimler, günlük milyonlarca meme coin yakımı gerçekleştirerek SHIB’in dolaşımdaki arzını azaltmaya devam ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?