Eylül 1, 2023

Balinalar XRP Biriktirirken Yatırımcılar Bu Altcoin’de Yükselişte!


Öngörülemeyen değişiklikleriyle bilinen kripto piyasası, genellikle yatırımcı duyarlılığından etkilenir. XRP, artan balina aktivitesiyle kripto meraklılarının dikkatini çekerken, InQubeta’nın yerel tokenı QUBE zemin kazanıyor. Özellikle, InQubeta ön satışına kayda değer bir ilgi var.

InQubeta, Yapay Zeka Start-up Yatırımlarının Geleceği Mi?

Yapay zeka (AI) inovasyonunun arka planında yer alan InQubeta, AI start-up’ları için yatırım ortamını yeniden tanımlamayı amaçlıyor.

QUBE ile kısmi yatırımlara olanak tanıyan kitlesel fonlama platformu, yapay zeka yenilikçileri ile potansiyel yatırımcılar arasında bağlantı kuruyor. Bu kapsayıcı yaklaşım, farklı finansal geçmişlere sahip bireylerin yapay zeka start-up’larının geleceğini şekillendirmeye katkıda bulunmaları için kapılar açıyor.

QUBE ERC-20 tokenı da deflasyonisttir ve bir ödül mekanizmasını hazırlar. Bu, yatırımcıların gelenekselin ötesinde fırsatlar ararken neden en iyi kripto olarak gördüklerini açıklıyor.

Yakmaya giden %2’lik bir alım satım vergisi ve özel bir ödül havuzuna yönlendirilen %5’lik bir vergi, QUBE sahiplerine tokenlarını stake ederek kazanma şansı sunuyor.

Ancak bu sadece getirilerle ilgili değildir. Ekosistemin iyileştirilmesi için karar alma süreçlerine de katılabilirsiniz.

InQubeta swap ve InQubeta DAO’nun yaklaşan lansmanı da QUBE’nin faydasını artırabilir.

Halihazırda devam eden ön satış 2,4 milyon doların üzerinde para toplamıştır.

Balinalar XRP Biriktiriyor

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere son raporlara göre, balinalar XRP biriktiriyor gibi görünüyor. Bu da piyasa dinamiklerinde potansiyel bir değişime işaret ediyor.

Tarihsel olarak, balina birikimi genellikle boğa koşularından önce gelir. Bu model tekrarlanırsa, XRP önümüzdeki seanslarda yükselişe geçebilir.

QUBE XRP’ye karşı

XRP’nin performansını QUBE ile karşılaştırmak ilgi çekici bir bakış açısı sunuyor.

XRP’nin yükseliş yörüngesi öncelikle balina faaliyetine bağlıyken, analistlerin gözlemlediği gibi QUBE’nin yükselişi daha organik ve temel değer önerisine dayanıyor.

InQubeta ve QUBE, yapay zeka start-up’larına sorunsuz yatırım yapılmasını sağlayarak, gelecekte yapay zekanın potansiyelini gören yatırımcılar tarafından değerlendiriliyor.

Bu değerlendirmenin ötesinde InQubeta, yapay zeka teknolojisini algılama ve bu teknolojiye yatırım yapma şeklimizde bir değişimi temsil ediyor.

Geleneksel ve kripto yatırımları arasındaki çizgi bulanıklaştıkça, InQubeta gibi platformlar bu değişikliğin ön saflarında yer alabilir.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Crypto.news

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?