Mart 19, 2023

Balinalar %114 Patlayan Bu Altcoin’i Destekliyor!

Ethereum (ETH) tabanlı gizlilik odaklı bir altcoin projesi, güncel verilere göre kripto balinalarından destek görüyor.

Blockchain izleme firması Lookonchain’e göre, derin cepli kripto yatırımcıları MASK’ın fiyatının artmasına yardımcı oldu.

MASK, bilindiği üzere 2023’ün başından bu yana %200’ün üzerinde değer artışı gördü. Sdece geçen hafta %114 üzerinde artış yaşadı. Lookonchain’e göre bu son fiyat artışı bir dizi balina işlemiyle ilişkili.

“MASK’ın fiyatı bugün yaklaşık %44 arttı. Bu piyasa yapıcı [17 Mart’ta] ‘0x5459’ adresinden 3.5 milyon MASK aldı. Aynı zamanda birden fazla ilgili adres, birbiri ardına MASK’ı borsalardan cüzdanlarına çekti. MASK fiyatı tekrar arttı!”

Mask Network coin

Lookonchain bu ayın başlarında MASK ve balina ilişkisine dair farklı bir rapor daha yayınlamıştı. O dönem de kripto borsalarından büyük miktarda MASK çekilmesinin ardından bir gün içinde altcoin %27’lik bir fiyat artışı yaşamıştı.

“MASK’ın fiyatı bugün %27 artışla 3.27 dolardan 4.16 dolara yükseldi. Bir balinanın birden fazla adres aracılığıyla Binance, OKX, Kucoin ve Huobi’den yaklaşık 3.6 milyon MASK (14.8 milyon dolar) çektiğini fark ettik. Bu adresin MASK fiyatını artırması muhtemeldir.”

Mask Network, sosyal medya kullanıcılarının birbirlerine özel ve şifreli olarak içerik, mesaj veya kripto para göndermesine olanak sağlayan bir projedir. Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformlarına Web3 özelliklerini getirmeyi amaçlayan bir proje olan Mask Network’ün yerel token’ı ise MASK’tır.

Basın zamanında MASK, son 24 saatte %4’ün üzerinde artışla 6.42 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?