Balinalar O Meme Coin’e Yüklendi: Bir Günde 10 Milyon Dolar Harcadılar!


On-chain verilere göre Shiba Inu alımları son 24 saatte 10 milyon doları aşan bir büyüme kaydetti. Blockchain takip platformlarına göre gerçekleştirilen iki büyük işlemde 311,17 milyar SHIB token bilinmeyen bir cüzdana hareket ettirildi.

İlk transferde anonim bir adres, 9,1 milyon dolar değerindeki 288,639 milyar SHIB’i anonim cüzdana aktardı. Bunun hemen ardından, Bitvavo borsasından kaynaklandığı bildirilen, 736.080 dolara eşdeğer 22,531 milyar SHIB içeren bir transfer daha yaptı.

Arkham Intelligence’ın belirttiği üzere, bu işlemler ile Bitvavo arasındaki potansiyel bağlantı olasılığı yüksek. Bu bilinmeyen cüzdanların da söz konusu platformla ilişkili olup olmadığı konusunda spekülasyonlar içeriyor.

shiba inu cephesinde gizemli dev alımlar

Bu büyük token hareketlerinin zamanlaması, Shiba Inu fiyatında %7,5’in üzerinde kayda değer bir artış yaşamasından önce gerçekleşmesi dikkat çekti. Özellikle, bu artış token başına 0,00003 dolar gibi bilinen bir seviyede destek buldu ve SHIB başına 0,000034 dolarlık bir değerleme ile sonuçlandı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu olayların art arda gerçekleşmesi büyük dikkat çekti. Üstelik SHIB ekosistemi geçtiğimiz hafta da oldukça hareketli olmasıyla dikkat çekmişti.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?