Mayıs 21, 2024

Balinalar Kritik Seviye Öncesi O Meme Coin’e Yükleniyor


Shiba Inu balinaları, token fiyatı önemli bir kırılmanın eşiğindeyken hareketlenmeye başladı.

On-chain veriler, 100.000 doları aşan büyük Shiba Inu işlemlerinde bir artış olduğunu ortaya koyuyor. Balinalar büyük miktarlarda SHIB taşıyor ve bu genellikle piyasa hareketlerinin habercisi oluyor. Bu tür faaliyetler, balinaların genellikle olumlu bir piyasa hareketi beklentisiyle alım yapmaları nedeniyle, yakın zamanda fiyat artışı olacağına işaret edebilir.

shiba inu balinaları hareketlendi

IntoTheBlock verilerine göre, Shiba Inu’nun büyük işlem hacmi son 24 saatte %106,86 arttı. Bu artış, 83,74 milyon dolara eşdeğer olan 3,22 trilyon SHIB’e tekabül ediyor. Büyük yatırımcı girişleri de %155 oranında artış gösterdi.

Shiba Inu Balinaları Uyanıyor

Balinalar pozisyonlarını yeniden belirlerken ve büyük işlem hacmi kayda değer bir artış gösterirken, piyasa balinaların hamlelerini yakından izliyor. Bu uyanışın ortasında, SHIB’in fiyatı son günlerde onu geri tutan bir bariyeri aşarak potansiyel bir rallinin zeminini hazırlıyor.

Meme coin, birkaç gün boyunca 0,0000247 dolardaki günlük SMA 50’yi kırmakta zorlandıktan sonra 20 Mayıs’ta nihayet bu engeli aştı.

Kripto fiyatlarının, ABD Ethereum spot ETF’lerinin onaylanmasına yönelik ilerleme işaretleri üzerine yükselmesiyle birlikte Shiba Inu, pazartesi günkü işlem seansında önemli bir artış yaşadı. SHIB, düşük seviyeden 0,000023 dolardan, yüksek seviyeye 0,0000261 dolara kadar yükseldi. Bu hareket, daha önce SHIB fiyatını geri tutan günlük SMA 50’nin üzerine çıkılmasını sağladı.

Bu yazının yazıldığı sırada, SHIB son 24 saatte %6,48 artışla 0,00002546 dolardan işlem görüyordu ve kritik günlük SMA 50 bariyerinin üzerinde seyrediyordu.

SHIB’in kırılma eşiğinde olduğu bu günler ve haftalar oldukça kritik olacak. Çok kısa vadede, Shiba Inu’nun fiyatının yükselmeye devam edebilmesi için günlük SMA 50’nin üzerinde kalıcı bir kırılma gerekecek.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?