Ekim 4, 2023

Balinalar Hareketlendi: Bu Borsaya 300 Milyonluk Dev Meme Coin Transferi!


Whale Alert geçtiğimiz günlerde Robinhood’a yapılan 18,25 milyon dolara eşdeğer 300 milyon Dogecoin ‘lik (DOGE) devasa bir transfer bildirdi.

İşlem 4 Ekim’de gerçekleşti. Gönderici sadece 0,21 USD gibi nispeten mütevazı bir ücret ödedi. Bu gelişme, Robinhood’un kısa süre önce kripto para birimi hizmetlerini genişletmesinin ardından geldi.

Robinhood Kripto Hizmetlerini Genişletiyor

Robinhood, Ağustos ayında kripto para cüzdanı tekliflerinde bir iyileştirme yaptığını duyurmuştu. Ağustos ayı sonunda Bitcoin ve DOGE desteğini genişletti. Bu gelişme, platformdaki mevcut varlıklarda çeşitlilik arayan kullanıcı tabanından gelen artan taleplere yanıt olarak gerçekleşti.

Sıfır ücretli ticaret uygulaması, 2022’de bir dizi yeni coin eklemeden önce ilk olarak 2018’de DOGE için destek ekledi.

Meme coin şu anda kripto piyasasında 10. sırada yer alıyor. Ek olarak DOGE, %1,5’lik bir artışın ardından 0,061 dolardan işlem görüyor. Bu, büyük transferin Dogecoin fiyatı üzerinde gözle görülür bir etkisi olmadığını gösteriyor.

24 saatlik bir süre içinde, işlem aralığı 0,060465 dolar ile 0,062099 dolar arasında dalgalandı. Dogecoin’in piyasa değeri kabaca 8,63 milyar dolar ve 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 224 milyon dolar.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?